Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a szüleimmel?...

Mit csináljak a szüleimmel? Állandóan rámnyitnak! 16/l

Figyelt kérdés
Nincs külön a wc meg a fürdőszoba,és ha wc-n vagyok,akkor simán bejönnek kopogás nélkül.De ugyanúgy a szobámba is,meg simán beletúrnak a cuccaimban,össze vissza pakolnak.Van barátom már 2 éve,és Amikor ő itt van,akkor is kopogás nélkül bejönnek a szobámba.Mondtam anyukámnak,hogy nem vagyok már kislány és tanuljon meg kopogni és konkrétan kinetetett.Elegem van belőlük.
2015. febr. 14. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Mond el erthetoen! Vagy elfogadod amit tesznek hisz az ő hazuk, bar nekem szerncsere sose nyitott be csak kibalta a nevem. De en 18 evesen el is koltoztem
2015. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
16 évesen még kislány vagy. Nem fiúzni kéne, hanem még tanulni. A szüleid meg nagyon felelőtlenek, hogy már 14 éves gyereknek engedték a párkapcsolatot.
2015. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet. Egyszer anyám rámnyitott recskázás közbe, utána furcsa módon mindig kopogott. :D
2015. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 2-es!

Nagyon remélem, hogy csak trollkodsz. Nem, 16 évesen már nem kislány, teljesen normális, hogy van barátja (az pedig, hogy már két éve tart jól mutatja, hogy már 14 évesen is elég érett volt a kérdező) , és ez nem feltétlenül hat a tanulmányi eredményeire, sokan tudnak úgy tanulni, hogy közben járnak is valakivel. Kedves kérdező: az egy dolog, hogy 16 évesen nincs joguk rád nyitni csak úgy, de szerintem sehány évesen nincs, pláne nem a wc-n. Az is teljesen természetes, hogy a barátoddal vágytok egy kis magánéletre, mégha nem is történik semmi testiség, csak beszélgettek, akkor se nyithatnak rátok, semmi közük hozzá, hogy miről beszélgettek. Szerintem mutasd meg nekik ezeket a válaszokat (a 2-esről direkt leírtam, hogy nem normális, remélhetöleg azt a választ nem veszik majd komolyan), és ha nem javul a helyzet, akkor próbálj minél többet lenni a barátodnál. Sok sikert!

2015. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tisztelnek téged és a te saját magánszférádat, én a helyedben azzal próbálkoznék, hogy ugyanúgy rájuk nyitok minden helyzetben - ha kakilnak, ha szexelnek, akármi. Ehhez persze az kell, hogy te ne jöjj ettől zavarba.
2015. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is megcsinálnám velük ugyanezt.


Mondjuk vennék pár reteszt is. Az egyiket a szobám ajtajára, a másikat a fürdőszoba ajtajára szerelném fel.


Esetleg nyíltan a szemükbe mondanám, hogy ne zavarják a privát időd, mert esetleg olyat látnának amit nem szeretnének. Ez lehet akár maszturbálás, tamponcsere, petting a barátoddal, és ha ezt nem tisztelik, minden helyzetet keresni fogsz, hogy rányiss mindenkire.

2015. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez megy a szobámban, Apám folyton benyit, hiába mondom, hogy kopogjon, nem kopog, pedig 25 feletti vagyok.

Kénytelen leszek, valamit az ajtó elé tolni, mert ráadásul nem zárható az ajtó...

2016. nov. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!