Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám édesanyámat...

Hogyan tudnám édesanyámat meggyőzni, hogy tetkót csináltathassak? Nem egy hülyeségről van szó amit minden tini magára varrat. Apukám emlékére szeretnék egy apró tetkót de anyukám nem engedi.16/L

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy nem fogom megbánni mert ez nem egy olyan dolog, de erre csak annyi választ kaptam, hogy kibirom 18 éves koromig. Amikor azt mondtam neki, hogy már az osztályom nagy részének is van akkor azt a választ kaptam, hogy csak azért mert a környezetemnek van azért nekem nem kell. Amikor meg azzal jöttem, hogy igy jobban érezném magam a bőrömben és megnyugna a lelkem akkor azt mondta, hogy ne beszéljek hülyeségeket.

2019. jan. 7. 21:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
Hennával festesd fel magadra addig is.
2019. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem bonyolult minta, csak egyszerűbb, akármelyik barátnőd megcsinálja neked filctollal.
2019. jan. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%

"Nem egy hülyeségről van szó amit minden tini magára varrat."

"azt mondtam neki, hogy már az osztályom nagy részének is van"


Minden tini hülyegyerek azt hiszi, hogy amit magára varrat, az piszkosul mély és egyedi. De látod neked is csak azért kell, mert juuujjj a Jucinak meg a Katinak is van. Esszedbe se jutna, ha nem kellene a csordába tartozáshoz. Normális helyeken nem is vállalnak 18 év alatt. Tróger helyeken persze bárki csináltathat.

Egész életre szóló döntéseket amúgy sem érdemes hirtelen felindulásból meghozni, bármiről is legyen szó. Ha tényleg egész életedben a bőrödön akarod viselni azt a valamit amit kitaláltál, akkor 2-3 év múlva is akarni fogod még. Ha meg nem, akkor hálás leszel, hogy nem varrták rád valami zugszalonban.

2019. jan. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

"Amikor azt mondtam neki, hogy már az osztályom nagy részének is van"

Amíg ezzel érvelsz, ne is erőltesd inkább. Gyerekes, gyereknek meg nem való a tetoválás.


"Amikor meg azzal jöttem, hogy igy jobban érezném magam a bőrömben és megnyugna a lelkem"

Szintén. Nem azzal fogsz emlékezni meg gyászolni, ha magadra varratsz valamit, ráadásul még zsarolod is érzelmileg édesanyádat, hogy neked ez kell a nyugalomhoz. Nagyon gyerek vagy még, ezek után láthatóan inkább dacból akarod, mintsem emlékezésből. Majd térj erre vissza minimum 2 év múlva.

2019. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
9 vagyok. És még egy dolog,ne azért akarj tetkót mert mindenkinek van,ne takaróz apukáddal,gondolj arra hogy az egész életed végéig rajtad lesz!És utana dönts,Mi 5 en vagyunk testvérek nagyon rossz gyerekkoral,ha édesanyám nem lett volna talán nem is élnénk,apámnak csak az alkohol számított, a harmadik tetoválásom a halamat szimbolizálja:"Mom you're my hero" de ezt sem azért varrattam magamra hogy mindenkinek villogjak vele,sőt olyan helyen van ami nem túl feltűnő,ez nekem készült nem másnak akarom mutogatni,ez valami olyan amit soha nem fogok megbánni mert mindig ő lesz az én hősöm akinek mindent köszönhetek,de ennél sokkal erősebb az amit a szívemben érzek iránta.Soha nem csináltam volna tetoválást azért mert másnak is van.Nem veszed eszre hogy fiatalok minimum 50-60% ugyan azt csinálja? Ha neki iphon 6 ja van én veszek magamnak 6s t persze ha van rá pénz, ha nem akkor ki könyörgöm anyukámtól még apukámtól, ha neki ilyen a haja nekem is olyan kell,ha ő azt szereti én is ..próbálj meg kicsit különbözni!Ez nem azt jelenti hogy ne legyen tetoválásod,Légyen!De be azért mert másnak is van.
2019. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

A tetoválás egy életre szól. Ehhez képest az a két év semmi. :)

Várd ki, míg szülői engedély nélkül megteheted.

Írom ezt szintén tetovált nőként. Formálódik az ízlésed. Nem azt mondom, hogy nem fogod akarni - de ha én azt a tetoválást csináltattam volna meg, amit 16 évesen akartam, akkor most bánnám... Alapvetően nem változott az elképzelés, de a megvalósítás rengeteget.

2019. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

16 évesen én sem engedném meg, pedig nekem is van és szeretem is a tetoválásokat.

Igaza van anyukádnak: ha fontos és sokat jelent neked a dolog, 2 év múlva én vinnélek el és fizetném is. Ez a "többieknek is van" szöveg viszont arra enged következtetni, hogy ez még nem egy érett döntés.

Az a kedves válaszoló, aki szerint "proli" dolog a tetoválás: vannak igényes, szép tetkók és olyan emberek, akik nem csak "divatból" varratnak magukra valami nonfit. Az én tetoválásomnak is fontos jelentése van számomra, évek óta akartam és egy percig nem bántam meg. Neked nincs tetoválásod, mégis szemellenzős tirpák vagy, szóval...

2019. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%

En meg többet is várnék mint 2 ev, elegge megvaltozott a testem a 20as eveimben. Nem feltetlenul hizasra gondolok.

1) olyan helyre csinaltasd majd meg, ahol nagyon konnyen eltakarhatod ill. nem feltétlen deformalodik később hizas, terhesseg,izmosodas soran..


Addig míg olyanokat mondasz, h de hát a tobbieknek is van, meg megnyugodna a lelkem, addig nem fog anyukad komolyan venni...


Ulj le vele, kerdezd meg h miert nem engedi, megmondod neki h hova tervezel, milyen nagysagban milyen mintat ill h miből állnád.. De mondd meg neki h megerted h nem szeretne meg, majd akmor ha idosebb leszel. Egyebkent sok helyen meg akkor sem fogjak megcsinalni,ha a szulo a beleegyezik

2019. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!