Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkreteszi magát a fiam de...

Tönkreteszi magát a fiam de nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 16éves fiam aki 2éve csak dolgozik kemény fizikai munkát. Ez az egész 8adikas korában kezdődött amikor lett egy nála 2ével idősebb barátja akiknek egy nagy tanyályuk van. Nos a fiam töbször ellátogatott hozzá és neki nagyon megtetszett ez a tanyasi élet és így szép apránként elkezdett ő is dolgoztatni öreg ambereknél fát vágni füvet nyírni stb hogy legyen pénze egy tanyára ezt én és a férjem az elején nagyon is támogattuk és ez így is ment 8adik év végéig. Aztán nyáriszünetben nadjábol reggel 6tol este 8ig dolgozott vagy festők kel vagy traktoros okkal aminek én már nem nagyon örültem. Aztán ez ahogy elkezdődött az iskola ugyanígy fojtatodott suli után munka így aztán a jegyei is elkezdtek romlani igyhát gimnáziumból átment szakközép iskolába ahol azóta is festőnek tanul és mindig dolgozik. Viszont egy hete bejelentette hogy az össze spórolt pénzéből megszerezné venni egy telket amire két fólia sátrat tenne és abból szeretne pénzt keresni valamint hogy a szakmunkás vizsga után abba fogja hagyni a sulit és elkezd dolgozni hogy legyen pénze. A gond az hogy a 16éves fiam lassan úgy néz ki mint egy 50éves ember és hogyha abba hagyja a sulit akkor még többet fog dolgozni amibe bele fog rokani. Ti mit tennének a helyemben egyszerűen teljese tanácstalan vagyok? 37N

2019. jan. 8. 20:42
1 2 3
 21/22 Savlekotő ***** válasza:
Nagyon le akarhat szerencsétlen lépni tőletek ha így dolgozza ki 16 évesen már a belét és ha teheti aludni megy csak haza.. Ilyen akkor van ha otthoni légkörből menekülne az adott személy.
2020. aug. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na mi van azóta?
2021. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!