Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 17 éves...

Mit szólnátok, ha a 17 éves lányotok első kapcsolata egy 24 éves sráccal lenne?

Figyelt kérdés
Tartanátok a nagy korkülönbségtől?
2019. jan. 9. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Ha szeretik egymást, az ő dolguk. Mondjuk az én 17 éves lányom már felnőtt fejjel gondolkodott.
2019. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is 17 évesen 25 éves párom lett. 8 evig voltunk együtt. Együtt is éltünk már 20 éves koromtól, ahogy dolgozni kezdtem.
2019. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk dettó ugyanez volt és sokan megszóltak miatta, de már lassan 1éve boldogok vagyunk együtt^^
2019. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem olyan sok. Nem ez alapján ítélném meg.
2019. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
8%
Ugyanúgy nekivezetném párszor az ajtófélfának a miheztartás végett, mint ahogy egy 17 éves fiúval tenném.
2019. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ebben semmi durva nincs.
2019. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Ez egyáltalán nem olyan korkülönbség, ami miatt ne tudna jól működni egy párkapcsolat.
2019. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Nálam egy 27 évessel lett majdnem kapcsolat. A szülők engedték volna,ha nem tudnak meg valamit ami aztán mindent hazavágott.
2019. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Mivel én nagyon félteném a lányom engem valahogy zavarna. Mindenképp meg szeretném ismerni a srácot. Ha úgy látom, hogy rendes akkor nem lenne gond számomra. Szerintem kicsit tetszene is, hogy nem egy full kanos tinivel van, hanem akinek érettebb már a gondolkodása és nem annyira nagy a korkülönbség se. Csak maga a tény, hogy az én pici lányom haza hoz valakit, akivel idővel csinálnának olyan dolgokat kicsit megrázó lenne számomra, de hát ez az élet rendje.

Minden esetre tényleg függ a pasitól, ha szimpatikus nekem is és nem egy tróger, senkiházi alak akkor még támogatnám is a dolgot. Csak elbeszélgetnék a lányommal vagy szólnék az anyjának, hogy beszélgessen el vele (neki hátha jobban megnyillik és természetesebbnek találja), hogy tényleg minden rendbe legyen és ne legyen gond. Bár 24 évesen bíznék benne, hogy nem akar még gyereket és nem csúszik be hiba.

2019. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Nyilván nem a válaszadó tinédzserek "én is 15 vagyok és 25 a barátom és boldogok vagyunk" véleménye kell hogy legyen a mérvadó itt, mármint persze, örülünk nektek, de szülőként, felnőtt fejjel, amikor az ember tizenéves kislánya kerül ilyen helyzetbe, már egészen más ám.

Amikor a saját gyerekedről van szó, akkor nem olyan könnyű legyinteni, hogy nem számít a kor, meg nem számít semmi, meg biztos szeretik egymást és csak az számít, ésatöbbi...

Szerintem ilyen esetben MINDEN anyában/apában felmerül az, hogy vajon nem e túl nagy a korkülönbség, hogy vajon nem e lesz baj belőle, aztán hogy ki hogyan reagálja le, az mindenkinél más.

Tiltani felesleges, meg igazából stresszelni is. Lényegében egy 18 éves pont ugyanazokat a rossz dolgokat meg tudja tenni vele, mint egy 24 éves.

Lehet a lány nagyon érett, felnőtt gondolkodású, megbízható, vagy lehet felelőtlen, meggondolatlan kis fruska, ahogy a srác is lehet jófej, kedves, okos és figyelmes, vagy pedig egy szexmániás agresszív bunkó.

Lehet, hogy szuper és tartós kapcsolatuk lesz, meg az is lehet, hogy pár hét alatt összebalhéznak és szétmennek.

Lehet, hogy ő lesz neki az első, lehet, hogy el sem jutnak odáig, meg az is lehet, hogy nem figyelnek oda és kapásból teherbe ejti.

Rengeteg dologtól függően rengetegféleképpen alakulhat a sztori, de jelen esetben nem a koruk fogja ezt meghatározni, egy 17 meg egy 24 éves nagyjából ugyanazon a szinten van gondolkodásilag.

Testileg meg úgyis érett a dologra, ha akarja, akkor megtörténik, akárhány éves is a partnere.

2019. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!