Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni ha a felnőt...

Huszka Lászlóné kérdése:

Mit lehet tenni ha a felnőt gyermeked dolgai miatt zaklatnak telefonon? Bár a telefonszámomat nem tudom honnan tudták megszerezni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 06:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "dolgai" miatt?

Ha valami nemkívánatosról van szó, le kell ülni a felnőtt gyerekkel és el kell beszélgetni nagyon alaposan.

2019. jan. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a "gyerekkel" beszélni, hogy álláitsa le az illetöt.

Másodszor a zaklatót feljelenteni.

Harmadszor a számát letiltani.

2019. jan. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy magánéleti dologról van-e szó vagy hivatalos ügy, munkaügy.

Lehet, pont Te tudnál benne segíteni, hogy legyen belőle bírósági ügy vagy büntetőfeljelentés... A segítségedet kérték?

2019. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "dolgai"?

Mit nevezel "zaklatásnak"?

2019. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
... márminthogy NE legyen belőle...
2019. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Haa felnőt gyermeked valami alvilági ügybe keveredett (maffia vagy ilyesmi), akkor jobb valami hatóságféléhez fordulni.
2019. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
"Mit lehet tenni? Például nem kellett volna gyereket vállalni, ha csak addig volt jó, amíg kaptad utána a családit." Hogy jön ide a családi te szerencsétlen hülye? Hisz ki se derül a kérdésből hogy miről van szó....
2019. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
nem kell felvenni a telefont
2019. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit mondanak a telefonba? Mit akarnak tőled? (Gondolom, te vagy a szülő.)

Nyilván, ha valaki a gyerekemet keresné, elmondanám, hogy én az apja vagyok. Ha kérdezné a gyerekem tel.számát, akkor nem adnám meg idegennek. Inkább elkérném az ő számát, és megkérném a gyerekemet, hogy hívja vissza őt - ha másképp nem meri, akkor számkijelzés nélkül vagy az én telefonomról.

2019. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kik zaklatnak és milyen ügyben?
2019. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!