Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés (egy 50+os nőtől?

Figyelt kérdés

anyám érzelmileg zsarol vagy nem tudom mi van. Idén kezdtem dolgozni, sűrű a beosztásom. Mondtam neki, hogy nem tudok elmenni velük idén télen külföldre( ahova kb minden évbe megyünk). Megpróbáltam kivenni azt a pár napot, de nem engedték.

Erre nem az hogy kiabálni kezd.. konkrétan elkezdett zokogni, meg olyanokat mond, hogy bezzeg ha a barátnőmről lenne szó ki tudnám venni azt a pár napot.

Hiába mondtam, hogy megpróbáltam, nem engedték, ez kicsit se érdekelte.. ahogy az se, hogy mondtam, majd elmegyek vele cserébe valahova ha majd nem lesz ilyen feszített tempójú a meló


2019. jan. 14. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kerek,alapba kettesben kéne menni a férjével nem a felnőtt gyerekkel.
2019. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Édesanyád valószínűleg klimaxol, ez pont olyan hormonális változásokkal jár mint egy terhesség (sokszor még rosszabb). Ha ugyanezeket egy huszonéves férj írta volna le a terhes feleségéről, akkor mindenki a pasit hordaná el mindennek, hogy hogy lehet ilyen érzéketlen, mert hát a hormonok... Na, hát a klimax pont ugyanolyan "más" állapot mint egy terhesség. Előfordulnak ilyen érzelmi kitörések, majd le fog csengeni. Nem kell magyarázkodnod, de ne is bántsd emiatt. Van akinél ennél rosszabb formában jön ki (pl. dühöngés, kiabálás stb.).


Az eddig itt válaszolók még valószínűleg nem érezték a klimax "áldásait". Jusson eszetekbe, ha majd odakerültök. Biztosan nagyon jólesne, ha nem normálisnak meg idiótának tartana benneteket a gyereketek (+ még egy halom vadidegen ember,akinek fogalma sincs az egészről).

2019. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!