Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám vajon miért nem...

Édesanyám vajon miért nem örül a születendő babánknak? Hogyan változtassák ezen?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, párom 35, most várjuk az első babánkat. Párom középvezető egy multinál, én közgazdász vagyok. Anyagi helyzetünk is stabil, saját házunk van hitel nélkül. Házasok még nem vagyunk, de eljegyzés már megvolt. Mindenki más rokonunk nagyon örül a babának, egyedül az én anyám nem, az a véleménye, hogy túl korai, és nem vagyunk még jó élethelyzetben ehhez, szerinte nem kéne megtartani... Azt gondolom ezek csak kifogások, de nagyon bánt hogy nőként az anyám aki a legtöbb támogatást tudná adni nekem (nem anyagilag természetesen) nem akar részt venni a terhessegben. Szerintetek fog ez változni? Hogyan érjem el hogy pozitívan álljon hozzánk? Most az a baj hogy csak bántani és sértegetni tud, így meg nem tudom mihez kezdjek vele. Köszi előre is ha valaki leírja a saját tapasztalatát.
2019. jan. 15. 14:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy egyszerűen csak félt téged a terhességtől,a szüléstől és a gyerekkel járó nehézségektől.
2019. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Szimplán a palidat rühelli. Szerintem.
2019. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Anyukád hány éves?
2019. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%
Anyukád szerint mi lenne az ideális életkörülmény egy gyerekvállaláshoz? Lehet ez csak kifogás részéről.
2019. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hasznosak voltak. Anyukám 50, talán amit számításba vehettem volna az az még hogy elváltak a szüleim, anyámnak azóta sincs kapcsolata, apám meg boldog egy új kapcsolatban. Persze apám nagyon is boldog a baba miatt, de anyámmal nem tartják a kapcsolatot. Anyám eléggé szeret konfliktusokat teremteni a családban, igazából a saját testvéreit is elüldözte, ők se járnak már hozzá. Lehet hogy alapból ilyen.. vagy lehet hogy a saját válása az oka ennek...
2019. jan. 15. 20:33
 16/20 szántóvető ***** válasza:
59%
sejtettem,mindenki boldog körülötte csak ő nem,ezért irigy.
2019. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
Te ne våltoztas a kedvė ėrt semmin ,az ő baja lesz ha nem fogadja el hogy nektek gyereketek lesz .
2019. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem tudom, mi alapján mondja, hogy várnod kellene még, fiatalabb volt a születésedkor
2019. jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nézem, kb. mindenki ugyanarra az okra vezeti vissza édesanyád viselkedését.

És ahogy elnézem, valaki (valakik!) alaposan végigment, végig mentek a válaszokon a fűnyíróval. Mire jó ez?

2019. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27%

Felesleges kérdezni, ha a neked nem tetsző válaszokat kitörölteted. Ha nem tetszik, hogy vannak, akik veled ellentétes véleményen vannak, menj egy ősanya fórumra, ott mindenki a kis lelkedet fogja simogatni.


A kérdésre válaszolva: nyilván nem sok öröme van benne, hogy egy 9 évvel idősebb férfi ejtett teherbe téged úgy, hogy még el sem vett feleségül. Változtatni meg ne akarj rajta, hagyd őt békén, ne kényszerítsd rá magad. Már most azt hiszed, hogy csak körülötted forog a világ, mi lesz itt 18 év alatt...

2019. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!