Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatalon házasodók, hogy...

Fiatalon házasodók, hogy jelentettétek be otthon az eljegyzést? Otthon hogy fogadták a szülők?

Figyelt kérdés

A párommal nem vagyunk együtt évek óta, engem is teljesen meglepetésként ért a lánykérés, de már alig várom, hogy a felesége legyek.


Viszont tény és való, hogy a szüleim nem ismerik annyira, kb 5-ször találkoztak eddig. Nem azért, mert szégyellném, csak Mi Budapesten élünk, a szüleim pedig vidéken.


2019. jan. 20. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Mi 1,5 éve voltunk együtt, amikor összeházasodtunk, én 21 voltam, ő 26.

A szüleink a mai napig nem tudják, hogy megvolt az esküvő. :) Ennek az az oka, hogy az ő családjában elvárt a nagy (200+ vendég) esküvő, és mi semmiképp nem akartunk ilyet, így két tanúval (2 régi barát) megtartottuk. Nem akarjuk megbántani a családot, ezért utólag sem mondtuk el, azt gondolják, hogy étettársak vagyunk. Az esküvő már lassan 7 éve volt, azóta is boldogok vagyunk és nem bántuk meg, hogy így döntöttünk.

2019. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
De gaz h van akk felnott ember letere 7 EVE titok hazas :D 😂
2019. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 csak kíváncsiságból, de akkor mi értelme volt? Itt mindenki azt szokta felhozni a házasság mellett, hogy "felvállalom mások előtt is".
2019. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom nyáron kérte meg a kezem, akkor voltunk majdnem 3 éve együtt és már 2 és fél éve együtt is éltünk.

Én 21 voltam, a barátom 24.

Anyukám örült neki, apukám furcsállotta. Amúgy külföldi, én is külföldön élek, szóval nem ismerik nagyon jól, persze mindig jön velem haza látogatóba, de szüleim, föleg anyukám nem nagyon beszélnek idegen nyelveket.


A bejelentés pedig úgy volt, hogy megkérte a kezem, utána nemsokkal mentünk 3 hétre haza, ott csináltattunk gyürüt, és amint kész lett, én egyszerüen megnutattam anyukámnak, apukámnak csak pár hónappal késöbb mondtam el skypeon, vele annyira nem jó a viszonyom.

2019. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
miert kell minden valaszt lepontozni konyorgom???! 🤦🏼‍♀️
2020. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne hallgass arra aki azt mondja sok a korkulonbseg neked kell vele egyutt elni nem masnak anyam es apam kozott 13 ev korkulonbseg volt megis 30 evig egyutt voltak hajra es sok boldogsagot
2020. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!