Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt köztetek, aki nem az...

Volt köztetek, aki nem az édesapjával táncolt az esküvőjén? Nekem mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom apámmal nagyon nem mondható jónak. Nagyon ritkán beszélünk, találkozni még annál is ritkábban, kislány koromban általában le se sz*rta a fejem, inkább az aktuális nővel volt elfoglalva. Most akkor keres meg, ha pénz kéne neki... Úgy gondoltam, hogy az esküvőre meg lesz hívva, viszont az apa-lánya tánccal nem igazán tudom, hogy mit kezdjek. Nem szeretnék vele táncolni, nem érzem úgy, hogy a kapcsolatunk fejében illene, és kellene. Persze az ő fejében ő egy tök jó, és normális apa, ezért elmagyarázni is nehézkes lenne neki, hogy miért is van ez. Van olyan férfi az életemben, aki ezidő alatt apám helyett apám volt, vele igazán szívből szívesen táncolnék, de úgy érzem az meg jelen esetben nem lenne helyén való. Túlreagálom, túlgondolom a dolgot? Mit tennétek a helyemben? Ne legyen tánc egyáltalán egyikükkel sem? Az is egy lehetőség, de én már nem tudom mit kéne csinálni. Köszönöm előre is a válaszokat!
2019. jan. 21. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül ragaszkodni ehhez. Engem haverok táncoltattak felváltva, bár az esküvőnk sem volt valami tradícionális, inkább házibulinak mondanám. :D

Mi a család nagy részét meg sem hívtuk. Ha jó a vőfély simán le tudja konferálni úgy, hogy fel se tűnjön senkinek az apa-lánya tánc hiánya. Ez pedig a te esküvőd, és senkinek nem kell megfelelned. Ha nagyon szeretnél táncolni valakivel akkor ne legyen felkonferálva hivatalos apa-lánya tácnak, egyszerűen csak vegyen át a másik férfi.

2019. jan. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam annyi különbséggel, hogy a volt nevelőapám képzelte mintaapának magát (a rendszeres veréseket valahogy elfelejtette). Én ezt úgy oldottam meg, hogy egyszerűen nem volt apa-lánya tánc. Mindenkivel táncoltam, vele is, de nem volt nagy (mű)érzelgős felkonferált műsor. Teljesen jó volt ez így. :)
2019. jan. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akit nem szeretsz, nem kell meghívnod az esküvőre. Nincs olyan, hogy "kell". Mondjuk a vőlegény meg a tanúk kellenek :)), de rajtuk kívül csak az, akit szeretsz. Ne hívd meg!
2019. jan. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Metionin ***** válasza:
Én nem is hallottam még ilyen táncról. Szerintem nem kötelező. Hagyd ki a külön bejelentett táncot, táncolj velük csak úgy, az nem opció?
2019. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sem hívnám.
2019. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!