Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Anyukám és én mindig is ketten éltünk aztán kiköltötünk szlovákiából magyarországra mert itt talált jó munkát. Találkozott a munkahelyen egy pasival aki vicces, okos és még jóképű is volt. Teltek az idők és anya terhes lett tőle. Összeköltöztünk (anya lakásába) és utána láttam hogy valami nem stimmel. Minden apróságért ordibál velem. Megszületett a gyerek. Kicsi volt anya lakása ezért elköltöztünk nevelőapáméba és ott állt minden a feje tetejére. Folyton ordibál velünk, hazudik nekünk, velünk csináltat mindent, anyát nem engedi sehova de hogyha még is elmegy megvádolja azzal hogy megcsalta. Anya már el akar válni de nincs hová mennünk. Most megyek gimnáziumba és azon gondolkodtam hogy talán jobb lenne kollégiumba menni. Mit lehet tenni ilyenkor?

2019. jan. 24. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol a ti házatok?

Anyukád mennyi idő után költözött össze vele?

2019. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
19%

Én a helyedben rendesen kiosztanám a nevelőapád!

Ha tudsz akkor szólj rokonoknak vagy bárkinek. Anyukád is lehetett volna megfontoltabb mielott egy ilyen embernek gyereket szül..ráadásul úgy, hogy az anyagi háttér sem volt a legjobb (ezt abbol kovetkeztettem le, hogy kicsi a lakás). De ez már így alakult. Esetleg a nagyszülőkhöz nem tudnátok költözni?

2019. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
"Ha Magyarországra jösz, tartsd tiszteletben a kultúránkat"
2019. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Valahol éltetek Szlovákiában is, nem? Az a lakás, ill. annak ára hová lett? Ebből következően anyukád ha akarna, akkor el tudna válni!

Abban teljesen igazad van, hogy jobb lenne kollégiumba menned. Anyukád valószínűleg hosszú távon sem fog elválni.

2019. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Karena26 ***** válasza:

Ha anyukád tényleg végleg otthagyná a pasit, kérheti a felvételét egy anyaotthonba, két gyerekkel. Igaz van várólista, és csak korlátozott ideig lehet maradni, de indulásnak jó lehet.

Fent vannak a neten az alapítványok, ahol segítséget lehet kérni.

Neked pedig tényleg az lenne a legjobb, ha kollégiumba mennél.

2019. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NANE - Nők a Nőkért együtt az erőszak ellen Egyesület. (Segélyszervezet, a telefonos elérhetőségeit a neten találod.)


Nők Világa Alapítvány - tartós közérdekű célja a lelki bántalmazás és a családon belüli erőszak elleni küzdelem.

2019. márc. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!