Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok a szoros Anya-Fi...

Mit gondoltok a szoros Anya-Fia kapcsolatról? Idősebb korban elvetendő dolog, vagy támogatandó?

Figyelt kérdés

Pl. egy huszonéves fiú nagyon nehéz, és/vagy érzelmileg megterhelő dologba kerül az életben.


Este az anyukájával összebújva alszik az ágyban, és az anyuka elmeséli neki, hogy milyen volt, amikor kisbaba volt, amikor pelenkázta, fürdette, etette stb. és így ringatja álomra a fejét.



2019. jan. 26. 00:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Jesszusom.

En lany vagyok, szoktam egy agyban aludni anyaval, ha pl elutazunk valahova es zgy van csak szallas m, apaval is megesett mar, amikor ket kulon agyas szoba helyett egy dupla agyasat kaptunk a szallashelyen (szuleim elvaltak) ezzen nincs is semmi gond. De miert kene osszebujni es legfokeppen, kit erdekel, hogy hogy pelenkazott anyukam vagy apukam 24 evvel ezelott? Egy probatetel vagy erzelmileg megterhelo dolog kellos kozepen egy erett gondolkodasu szulore van szuksegem aki velem szemben ulve ha kell kemenyen elmondja, mit rontottam el, szerinte hogyan kene. Nem egy infantilis felnottre, aki a pelenkazasomrol zagyval, mikozben es orlom magam.

2019. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Hú, a hideg is kirázott ettől.
2019. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez nagyon beteges.

48N 2 kamasz fiú anyukája

2019. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha ez jó nekik...
2019. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Beteges.

Soha nem lesz normális párkapcsolata a srácnak. Csak fizetős sz.x.

2019. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
A Bates Motelben volt ilyen.
2019. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!