Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit kell tenni ahhoz...

Szülők, mit kell tenni ahhoz egy gyereknek, hogy végleg kitagadjátok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy ismerősöm ezt azzal érte el, hogy összeszedett több milliós tartozást (személyi kölcsönök, hitelkártyák, be nem fizetett telefonszámlák stb.) És ment a végrehajtó foglalni. Ekkor lett elegük a szülőknek.
2019. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem a gyermek tette a lényeg, hanem adott szülőnek az adott gyermekhez való viszonya. Az, hogy nevelte-e, illetve, hogy mennyire szereti. Tudok olyat, akit azért tagadott ki a szülő, mert megromlott a kapcsolata a másik szülővel, olyat, akit azért, mert más nemzetiségű emberrel kötötte össze az életét, olyat, akit azért, mert a saját neméhez vonzódott, illetve olyat, akit azért, mert köztörvényes bűnöző lett. A valódi ok szerintem azonban sohasem az, amit a gyerek cselekszik, hanem az, hogy a szülő nem szereti megfelelően azt a gyerekét.
2019. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Na most, kitagadni még mindig az örökségből lehet, a törvényben meghatározott esetekben. Ilyen például, ha a családtagjai vagy azok hozzátartozói ellen követ el bűncselekményt, különösebb ok nélkül egyáltalán nem tart kapcsolatot velük, meg ilyesmi.

Ha valakit tényleg azért tagadtak ki, mert homoszexuális vagy nem a szülő kedve szerint házasodott, ott meg kell várni szépen, amíg a szülő elpatkol és beáll az örökösödés, és szépen bíróság előtt megtámadni a kitagadó végrendelkezést - úgy fogja kidobni a bíróság, mint a szél... (előbb nem érdemes, mert az ilyen idióta szülő addig nem nyughat, amíg nem talál kiskaput - viszont, ha megmurdelt, a föld alól már nem tud kavarni)

2019. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
ha abortuszra megy, állatot kínoz.
2019. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha megerőszakolna engem, vagy az anyját.
2019. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Most csak a gyilkosság jut eszembe mint ilyen. De simán lehet, hogy valami olyat tesz, ami nekem eszembe se jutott és eléri vele, ahogy az is lehet, hogy gyilkol, én meg ugyanúgy szeretni fogom. Nem tudhatom, amíg adott helyzetbe nem kerülök
2019. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy mit csinál, hanem hogy hányszor. Ha folyton ígérgeti, hogy megváltozik, de nyilvánvaló, hogy nem, akkor egy idő után elegem lenne belőle.
2019. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Prostituálódás,bűnözés.
2019. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kovpet ***** válasza:
100%
# 9: Azaz animágus lenne? Ettől nem kell tartani a való életben.
2019. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon remélem, hogy aki abortusz, homoszexualitás miatt tagadná ki a gyerekét, annak nincs. Nagyon remélem.
2019. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!