Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van e köze ahhoz...

Szerintetek van e köze ahhoz egy általános iskolás gyereknek, hogy az anyja prostituát?

Figyelt kérdés

Van e hozzá köze és befolyásolhatja e az életét.

Csak érdekel a véleményetek.


2019. jan. 19. 22:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Prostituált*
2019. jan. 19. 22:15
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Hát én azt is prostinak tartom aki csak azért van kapcsolatban h legyen hol lakni... :(
2019. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Attol is függ azért hogy lány vagy fiú e a gyerek ...mivel ugye ha lány,ez nem igazan jo példa,és befolyásolhatja a lánya jövőjét..
2019. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem így is úgy is befolyásolja. Teljesen mindegy mért csinálod, de ezzel rossz példát mutatsz a gyereknek. 8 álltalánossal is lehet egy gyárban dolgozni és nem feltétlen csirke feldolgozóban, lehet jelentkezni munkanélküli által okj képzésre is amivel könnyebben el lehet helyezkedni. Te pedig ezzel pont azt mutatod, hogy nem kell tanulni, minden alja munkát el kell válalni, nem kell dolgozni (ha lány megélhet a testéből is). Az ilyen gyerekek többnyire undorodnak az anyjuktól és egy hatalmas trauma számukra, amint tudnak le is lépnek otthonról, esetleg elkezdenek zülleni, cigi, pia, drogok, nem járnak haza és ki kérné őket számon?? Egy prosti?? Nagyon fontos szerintem a jó példakép a gyerekek előtt. Ha látják, hogy szarul élnek, de a szülők próbálkoznak és tanulnak és mennek és dolgoznak az később arra ösztönzi őket, hogy tanuljanak, gogy nekik ne kelljen így élniük és ennyire szenvedniük.
2019. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Igen,van. Kicsi faluban tanítok. Egy nyolcadikod srác anyja egy lepukkadt, alkoholista prosti. Piáért,cigiért is...

Szegény srác rettenetesen szégyelli. Megbélyegzett a gyerekek közt.

2019. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Újabb alap nélküli provokatív kérdés. Gratula.
2019. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Az anyám másodállásban prostituált volt. Nem kívánom senkinek azt, amit átéltem az iskolatársaim miatt. Utána kezdte el, amikor apám elhagyott minket, és nem akart fizetni gyerektartást, csak amikor már ki volt perelve belőle. Addig anyu mindent megtett, hogy enni adjon nekünk, és én ezért örökké hálás leszek neki.
2019. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Előző minden tiszteletem,az igazi prosti nem ez,hanem azok a kedves édes jol szituált uri nők akik házasodnak pénzért stb közbe meg félre...
2019. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
6- os vagyok. A legszörnyűbb, ami nagyon megragadt bennem: "Olyan kva lesz mint az anyja!" - Olyan élesen él ez a mondat a fejemben, pedig én voltam a legfélénkebb az osztályban, aki nemhogy fiúkkal, de senkivel sem mert szóba állni a szégyen miatt. Mindenki rajtam röhögött, pedig semmi rosszat nem csináltam.
2019. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7- es elírtam...
2019. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!