Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van anyukámnak hogy nem...

Igaza van anyukámnak hogy nem akarja ezt nekem megvenni?

Figyelt kérdés

Már Szeptemberbe ezt a nyírd ki ezt a naplót kértem tőle

Aztán a novemberi szülinapomra aztán karácsonyra aztán újévi ajándéknak is ezt kértem tőle ma is kértem tőle hogy vegyük meg és erre a következő beszélgetés játszódot le:

anyukám:FIAM MÁR EZERSZER MEGMONDTAM ,HOGY NEM TŐRŐDJ BELE

én:Majd ha mondasz normális indokot ,hogy miért.

anyukám:AZÉRT MERT NEM FOGOK AZÉRT KIADNI PÉNZT ,HOGY TE TÖNKRETEGYED BÁRMI IS LEGYEN AZ!!!

én: DE EZ NEM EGY SAMSUNG S7 ÁRÁT TESZI KI BAZ....!

anyukám:AKKOR IS A PÉNZ AZ PÉNZ ÉS NEM DOBÁLOM KI ARRA HOGY TE TÖNKRETEGYÉL EGY KÖNYVET!!!! ÉS HA MÉGEGYSZER BAZ...ELSZ ÚGY POFONVÁGLAK ,HOGY KIREPÜLSZ AZ ABLAKON

hogy érjem el hogy megvegye nekem ezt a könyvet?

És mielőtt még valaki azt mondaná hogy azért nem veszi meg mert emelt hangnemen beszétem vele, nem ez volt az első

És nincs zsebpénzem és nem vagyok diákmunka korban mielőtt azt mondanátok ,hogy menjek diákmelózni

14./f



2017. jan. 7. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
86%
Nincsenek szavak...
2017. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
91%
Sírok... Próbáltál már ember módjára viselkedni?
2017. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
56%
de mi az a nyírd ki ezt a naplót??? Ez egy könyv? vagy mi? Mert laikusként fogalmam sincs miről beszélsz.
2017. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem menjetek be egy könyvesboltba és anyukád lapozzon bele ebbe a könyvbe... Akkor rá fog jönni, hogy nem az a célja, hogy tönkretedd, rengeteg érdekes dolog van benne.


Amúgy meg kezdj el felnőni, 14 évesen nem kéne úgy hisztizni, mint egy 3 éves kisgyerek. Egy kicsit így is el vagy már kényeztetve, mi az, hogy újévi ajándék?? :D

2017. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
57%
Először is ejnye-bejnye, szülőanyánknak nem b+olunk...Szerintem, ha nem tetted meg eddig, mutasd meg neki egy könyves oldalon, mi ez. Plusz, ha nem kapsz zsebpénzt sehonnan, amiből félretehetnéd azt a kb.2000 forintot, ajánlj fel valamit cserébe, ha megkapod. Pl. ha nyaggat, és szretné, ha te takarítanád a szobád, mondd, hogy egy hónapig rendesen csinálod és tartsd is be. Nyilván ez most csak tipp, de ha látja, hogy Ennyire szeretnéd, hogy teszel érte...
2017. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:

ez volt az első alakalom hogy emelt hangnemben beszéltem vele

próbáltam már ember módjára is nem is kevésszer

2017. jan. 7. 16:43
 7/79 anonim ***** válasza:
0%

Azon fölösleges kiakadni, hogy hogy beszél a gyerek, ezerszer rosszabbat is tud az ember produkálni, ha akar.


Inkább az a baj, hogy az anyuka nem érti, hogy mi a lényege ennek a könyvnek. Ahogy látom a leírásokból [mivel nekem nincs meg] ez valamiféle "fejlesztőkönyv" felnőtteknek, csak itt nem kismacit kell összekötni a sajttal, hanem szétbarmolni a lapokat, a kreativitás és a stresszlevezetés jegyében.

Én csak azt nem értem, hogy anyukád, ha megvesz mondjuk egy fogyóeszközt, egy lábast, egy poharat, egy ruhát, és véletlenül eltörik, szétszakad, akkor az nem pénzkidobás? Minden esetre, itt a követelőzéssel nem mész sehova. Add fel inkább, vagy beszélj apáddal.

2017. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok csak sem a novemberi szülinapomra se karácsonyra nem vette meg és tudom hogy ez a szeretet ünnepe de egy 2300 forint szerintem belefér és ezekután csak az újév maradt
2017. jan. 7. 16:46
 9/79 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is add fel ,anyukád nem fogja neked megvenni.

Én venni akartam a lányomnak ,de neki nem kellett.

2017. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem kérj valami mást. Elmondta, hogy miért nem, ott a pont. Ha annyira szeretnéd, akkor spórold össze és vedd meg magadnak. Emigy tényleg tiszteletlenül beszéltél vele. Ilyen után tőlem biztos nem kapnád meg. Még azon csodálkozom, hogy eddig nem repültél ki az ablakon, ennyi nyavalygás után.
2017. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!