Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Helyes utat választok az...

Helyes utat választok az életünk lerendezésére?

Figyelt kérdés

Apámról lesz szó. A kapcsolatunk nem apa fia kapcsolat, leginkább semmilyen. Ő mentális betegségben szenved, de eltudja látni magát. De a jelenlegi helyzet nem fenntartható állapot, összeférhetetlen, nem lehet vele együtt lakni.

Pesten eladom a lakásomat, ahol apám lakik egyedül. Magamnak szeretnék venni egy másikat az árából, viszont neki semmije nincs. Kinéztem neki egy házat vidéken (ahol rokonok laknak), neki is tetszik az elképzelés. Sokan bolondnak tartanank hogy minek veszek neki bármit is, de nem értik meg hogy ő így utcára kerülne. Ezt látom az egyetlen járható útnak.

Mire ő megöregedne én is 50 körül lennék már. Most 25 vagyok.

Néha rámjön egy kis pánikroham szérűség, hogy hogy fog boldogulni stb (nyugdíjat kap)


Szerintetek?



2019. febr. 4. 17:30
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Fával fűteni sokkal drágább, mint gázzal (kombi cirkó)
2019. aug. 9. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!