Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondhatnék köszönetet...

Hogyan mondhatnék köszönetet apukámnak, amiért ennyit segít nekem mindenben?

Figyelt kérdés

Mindig szomorúsággal vegyes boldogsággal tölt el, ha arra gondolok, apukám mennyi mindenben segített nekem eddig. Bármi történt, ő volt az első, akit hívhattam, ha baj volt, minden követ megmozgatott, hogy segítsen. Mindig, mindenben számíthattam rá, én boldogságom/kényelmem volt számára az első és meg most is az. Már felnőtt vagyok, saját lábamon állok, de apukámmal napi szinten találkozom egy kávéra vagy és sütire, ilyenkor megbeszéljük a nap történéseit.

Sokszor eszembe jut mostanában, hogy sosem fogom tudni eléggé meghálálni neki ezt, ezért mindig kicsit elszomorodom, hiszen ilyenkor a saját kényelmét és szabadidejét áldozza fel, hogy nekem jó legyen.

Hogyan tudnám jobban kimutatni, hogy mennyire szeretem?



2019. febr. 6. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az en apam is ilyen,mindig o az elso aki segit es barmiben. Nem var el soha semmit es mindig tamogat mindenben.

En ugy vagyok halas hogy o is ugyanugy szamithat ram, szeretem es mondom is neki, tamogatom en is es ha tudok en is segitek, ennyi eleg szerintem es amugysem hiszem hogy elvarja hogy valami mast dj vagy barmi:)

2019. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Száddal, írásban,vagy takaríts ki, hajtogasd össze az ágyneműjét, készítsd ki neki a tévéújságot, készíts neki reggelit, de hétvégén, vagy amikor érdemes, mert otthon van, és nem rohan. Valami tükörtojás/virsli/akár pirítós
2019. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*v padlizsánkrém/vineta; az fincsi, vagy pl ilyen körözött, ilyen rózsaszín túrós-paprikás trutyi, az is fini:)
2019. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondani én is szoktam neki, és persze segítek ha kell, de olyan ritka, hogy tudok neki valamiben :) Jó olvasni, hogy vannak még ilyen apák!
2019. febr. 6. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek a szüleim. Mind a ketten ráadásul. A szeretetedet ki tudod mutatni azzal, amit írsz, azaz hogy találkoztok, vagy beszéltek rendszeresen. Ebből ő tudja, hogy hálás vagy mindenért neki, hidd el! Meghálálni viszont nem fogod tudni olyan értelemben, hogy visszaadni nem tudsz mindent, amit az eddigi életed során kaptál tőle. De ez a világ rendje, így van jól. A hála itt inkább úgy nyilvánulhat meg, ha a gyerekeidet majd úgy segíted mindig, mint apukád téged.
2019. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerezz neki egy nőcit.:)))


29F

2019. febr. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én apukám is ilyen volt. Sajnos fél éve elveszítettük. Azt hiszem azzal tudod meghalalni, hogy mindig szakítasz rá időt, meghívod magatokhoz néha, és érezteted vele, hogy te ott leszel akármire lesz is majd szüksége. Ne hanyagold el. Es ez akkorra is igaz amikor az embernek parja-csaladja van.
2019. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!