Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám gyűlölködik velem, mióta...

Apám gyűlölködik velem, mióta új nője van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és várandós. A párom velünk lakik, amíg a hitelt intézzük az új otthonunkhoz.

Apám tök normális volt, és engedte, hogy ide költözzön a vőlegényem.

De mióta megismerte a 24 éves nőjét, és ide költöztette hozzánk, elszabadult a pokol.

A nő teljesen elmebeteg, terrorizál, de apám nem hiszi el nekünk. Se nekem, se páromnak, se a hugomnak.

Totál bunkón reagáll arra, ha megemlítjük, hogy a nőcske hogy viselkedik, mikor nincs itthon.

Üvölt velem, meg a párommal, hugommal.

Egyre rosszabb a helyzet.

Valami ötlet?



2019. febr. 7. 09:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Hangfelvétel és mikor apád hazaér lejátszod :-) pl. vacsoranál :-)
2019. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Videót csináltunk, és és mikor látta, azt mondta, hogy biztos mi provokáljuk a nőt.


Szóval sajnos ez nem megoldás :/

és az a baj, hogy a hitel kb még 2 hónap.

2019. febr. 7. 09:25
 3/30 anonim ***** válasza:
8%

Én megértem az új csajt.


Én is "furán" reagálnék, ha a pasim házában ott lakna a 18 éves, hasas lánya, meg a kanja.

2019. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%
Nyírjátok ki!
2019. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
#2 Már ne haragudj, de szerintem az egészségtelenebb, hogy az 56 éves apám egy 24 éves csajjal van.
2019. febr. 7. 09:33
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád vagy a párod szülei? Oda nem tudnátok menni?

Apád most szerelmes, így rózsaszín a világ.

2019. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
#4 ez meg nem vicces. Nem akarok megölni senki, csak azt szeretném, ha elhúzna innen.
2019. febr. 7. 09:34
 8/30 A kérdező kommentje:
#6 anyám nem beszél velem a kisbaba miatt
2019. febr. 7. 09:34
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
#3, az apáé a ház, ezáltal a 2 lányának jóval több köze van hozzá, mint az új pcsának. Mi jogon műveli ezt, szerinted ez normális?
2019. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#9 igen, ráadásul a fele a nagynénémnek haszonélvezete van, így neki is lenne beleszólása, csak eddig nem akartam hozzá fordulni.

Szerintetek beszéljek vele? ő kidobhatja a nőt?

2019. febr. 7. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!