Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek hogy a...

Ti megengednétek hogy a lányotok ottaludjon a barátjánál ha már nem szűz?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és most van egy fél éves kapcsolatom, de Anya nem engedi, hogy ott aludjak nála/vagy ő nálam. Ha megkérdezem, miért, a válasz mindig annyi Anyától, hogy "csak" "mert fiatal vagy"...pedig volt rz előtt 3 éves kapcsolatom, és vele együtt aludtam minden héten, vele veszítettem el, és Anya tisztában van vele.

Nem értem, hogy mi ebben a logika.



2019. jan. 31. 22:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az új fiú nem szimpatikus,nem bíznak benne.
2019. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hát apukám (ami nagyon nagy szó) rettentően csipi, és tudják, hogy jó fiú.. ezzel ellentétben az exem eléggé introvertált volt, és nem nagyon beszélgetett senkivel a családból 😪

Nem értem ezt az egész "újra mintha az első kapcsolatom lenne" dolgot, vagy legalább egy minősíthető válaszra méltasson Anyukám, hogy miért tiltja az itt/ottalvást..

2019. jan. 31. 22:37
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha betöltötted a 18-at semmi közük, hogy hova mész. Mivel az ő lakása azt enged be akit akar, de téged már nem tarthat vissza, ha ott szívesen látnak járj át hozzá sokat.
2019. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Látja h tul boldog vagy,látja h felnőttél,látja h a 18 éves lányát is vki ugy .. Őt meg nem,ez ebből ered. Gondolom igy is megoldjátok,szoval nem értem én se,tuti h irigység..
2019. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
22%
Csak féltenek,azt akarják,hogy most ne szúrd el,én is pont így voltam mikor a.feleségemnek udvaroltam,neki is volt előttem kapcsolata mégis egy darabig külön ágyban aludhatunk csak
2019. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Azért fel év nem kevés idő, szóval szerintem simán megengedhetne anyukad vagy ha nem, akkor tényleg adjon egy normális választ, nem 13 éves vagy, akit le lehet rázni egy ‘csak’ válasszal



Apukád amúgy mit szól hozza? Ő megengedné?

2019. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Apukám azt mondja, beszéljem meg Anyával, ne legyen konfliktus, és ha belemegy, akkor felőle is együtt alhatunk😌
2019. jan. 31. 23:26
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen szülők miatt menekülnek a felnőtt fiatalok koszos lukakba.. :(
2019. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

"mikor a.feleségemnek udvaroltam,neki is volt előttem kapcsolata mégis egy darabig külön ágyban aludhatunk csak" - hát, aki ezt eltűri, az meg is érdemli...

Kérdező, nem vagy rászorulva anyád engedélyére, ne engedélyt kérj, hanem közöld, hogy a barátodnál alszol, és ennyi.

2019. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Nem az ártatlanságodat féltik, hanem a jövődet. Gondolom még taníttatnak és eltartanak téged, abban bíznak majd neked sokkal jobb sorsod lesz, mint nekik. Ha teherbe esnél, összeköltöznél barátoddal, nagy betűs életet kezdenél...felborítanád aljas tervüket. Tedd meg!!!
2019. febr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!