Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim nagyon haragszanak rám? 16. /f

Figyelt kérdés

Úgy volt a tegnapi nap hogy én érek haza a legkorábban mire jönnek hozzánk a vendégek és akkor azt mondták csináljak egy pár szelet rántott húst. Ezzel csak az a probléma hogy sajnos nagyon kevés prézlit raktam rá voltak olyan részek amiket szinte üresen hagytam még az elején kifelejtettem a sót és mire hazaértek és meglátták hogy mit csináltam azt mondták ,hogy te ezt komolyan gondoltad? Ezt ,hogy fogjuk tálalni? Ezt dobhatjuk ki a francba tudod te ez mennyi pénz?

Aztán az lett a vége hogy mire jöttek a rokonok rendeltek egy pár darab pizzát. De ma reggel is csúnyán néztek rám emiatt.

És félek egy kicsit attól ha ma hazamegyek mi lesz otthon. :(


2019. febr. 11. 11:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudja anyuka mi a dolga? Nehogymár ne lehessen megkérni egy 16 évest ennyire. Én is azt gondoltam volna hogy ezt nem lehet elbaszni. De ha valamit mondjuk nem tudsz akkor utána nézel neten. 16 évesen nem tudni panírozni 😂😂 A 11 éves sógorom megcsinálja ne viccelj már
2019. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Mit tegyek? Ne főzz.
2019. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Te 40 éves őstulok! Mi az, hogy a nő másra nem jó? Miféle tanulatlan, primitív lény vagy te?

A Férfi (ezt ne vedd magadra) tiszteli a nőt. Egy Férj pedig ugyanúgy besegít a háztartásba és megosztják az otthoni munkát.

Te inkább fizess meg egy házvezetőnőt, mert feleséget nem érdemelsz!

2019. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen az baromi jó élet hogy be van zárva a 4 fal közé. Gratulálok. Még nincs telefon meg kulcs 😂😂😂 Nevetséges vagy
2019. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Sztem amúgy biztos valami migráns az úr mert azoknak ilyen a felfogása
2019. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
15-ös te valami muszlim arab vagy? Mert ez még a cigányéknál is különbül működik,mint ahogyan te előadtad. Számotokra a nő egy szolga, egy nemi szerv,aminek ráadásul illik fiút kipottyantania. Szerintem menj a fajtádhoz és ott hangoztatsd ezt az elvet,ne kulturált fehér EMBEREK között. Bár a nőneműitek is megérdemlik, hogy rongyok legyenek,ha ez számukra elfogadott. Főznék én neked meg a bandádnak olyan vacsorát, hogy egy hétig vinnyognátok tőle,mielőtt kimúltok. Csak a miheztartás végett....
2019. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jajj ne butáskodj már!

Jó persze semmi sem olcsó, meg nincs ingyen, de előfordul az emberrel ilyesmi.

Nem nagyobb bűn, mint pl összetörni egy tányért.

2019. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!