Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan védjem meg ezt az...

Hogyan védjem meg ezt az apja-lány kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem Apum nevelt (voltaképp ezt is lehet, hogy kudarcként éli meg). A kapcsolatunk viszont kiskorom óta jó és rendszeres.


Nem a legjobb lapokat osztotta neki az élet és nem is a legjobban sáfárkodott.

Be nem fejezett főiskola, rossz házasság egy mentálisan beteg nővel (anyám), azóta is rövidebb, nem a legjobb kapcsolatok, karrierje sohasem volt, a legtöb munkája borzalmas. Félretett pénze nincs. Egy kis udvari lakáskában lakik a gettó szélén a nyócban, sokszor költözött, de sohasem találta meg a számítását.


Mára megkeseredett, alkoholista; könnyen válik idegessé, mindent rá kell hagyni, amit mond.

Felelőtlen a pénzzel, felelőtlen az egészségével...

Az egész életet feketén látja.

Panaszkodik, de engem nem hallgat meg.


Hobbija van meg kapcsolata is (bááár ez bonyolult, nem igazán lehet kapcsolatnak nevezni), de ideges, megkeseredett.

Sajnos testi betegségei is vannak.



Sokszor beleszól az életembe, nem mindig segít, amikor ígéri. Vagy van pl egy gond a lakásomban, nem engedte, hogy megoldjam, de cserébe azóta se hozta az ígért szakit...


Másfél hete is összebalhéztunk.



Aggódom, így mi lesz kettőnkkel?

Neki nemigen van senkije, barát se, az a kapcsolat alakul is meg nem is.

Nekem barátaim vannak, de úgy nagyon... Nekem sincs senkim.



Mit tegyek?


2019. febr. 12. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolat két félen múlik. Ha nagyon átesne a ló túloldalára nem éri meg erőltetni...
2019. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

vagy van pl egy gond a lakásomban, nem engedte,h megoldjam?

Mi van felnőtt vagy saját lakás? What.. Ez nem apukád sara..

2019. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak ha megcsinálom azt a dolgot, akkor balhézik majd ezért is.



----



Ha nem erőltetem, tehát nem próbálom megtenni, amit ilyen helyzetben lehet, akkor mindketten egyedül maradunk külön-külön.

Plusz valamilyen szinten függök tőle (illetve függünk egymástól) anyagi javak tekintetében. De az első nyilván a lelki oldala, hogy nem akarok megmérgezett kapcsolatot plusz egyedül maradni.


Attól is félek, hogy irigy lesz rám (mert már most irigy dolgokért), ha sikerül kitörnöm, sikerül felépítenem azt a karriert, amiért jelenleg borzalmasan sokat küzdök.

2019. febr. 13. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl egyoldalúnak tűnik nekem a kapcsolatotok a te részedről. Egy idő után te magad fogod azt mondani hogy elég ha nem próbál tenni érte ő.
2019. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pénzzel segít úgy is, hogy nem kérem és van egy, mondhatni közös autónk, aminek nagyban segít a fenntartásában.


Tehát lelkileg egyoldalú csak, de úgy viszont nagyon.

2019. febr. 13. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!