Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben az esetben adnátok...

Ebben az esetben adnátok anyátoknak pénzt?

Figyelt kérdés

Neki sosincs. Munkája sincs most.

Amit adok soha nem adja vissza.

Én cseden vagyok párom a fő kenyér kereső.

Már 45.000 ftal tartozik.

Kert hogy kifizesse az áramot mert kikötötték.

Tőlem húszat, a többi tesomtol 10-10 et.

30.000 el többet kert mint amennyi kellett volna neki arra.


Öcsemnek küldtem múltkor 500 ftot nasira. Oda sem adta neki csak mondta hogy kell cigire.


Kértem hogy látogasson meg. Csak úgy jött el ha kifizetem. És akkor is 3000 el többet kert mint ami a benzin volt.


Úgy ment fel állásinterjúra hogy tudta nem lesz elég a benzin és már hívott hogy nem tud haza menni.

Viszont mégis az anyám és ha nem segítek szeretnek érzem magam. De a pénzünk nem csak az enyém. Viszont egész életében pénzeltem, hol kevesebbel hol tobbel. De akkor EGYEDUL ÉLTEM. Most már nem csak az én pénzem. És én tulajdonképpen nem vagyok keresőkèpes.



2019. febr. 13. 11:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A többiek szó nélkül adnak kar az utolsót forintot is. Pedig rengeteg kiadásaik vannak.

Úgy csinál mintha élet halál kérdése lenne. Aztán kiderül hogy másra ment el.

Nekem azt mondta, hogy olyankor "nem úgy alakul"

És nekem dicsekszik a többiekkel hogy ez is az is ad. És tesomtol is úgy kért, hogy azt mondja neki én nem tudtam adni (mikor pedig adtam csak nem annyit amennyi kellett volna neki. )

2019. febr. 13. 15:13
 12/19 kovpet ***** válasza:
100%
Mondd neki akkor te is azt, hogy adnál, de nem úgy alakul.
2019. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
De mi itt a kérdés?? Számodra is elég egyértelmű, hogy Anyád lóvátesz...
2019. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad,azzal nem fog jobban szeretni, inkább csak kihasznál téged.
2019. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy jogosan van e bűntudatom, amiért nem akarok neki többet adni? Úgy hogy tudom, hogy egy forintja nincs....
2019. febr. 13. 20:01
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többiek sem dobálják meg pénzel, ez csak neked meséli be, nehogy véletlenül kilógj a sorból. Anyukád jól manipulál ezek szerint. A legszomorúbb az egészben az, hogy a Kérdező tisztában van ezzel, mégsem tud nem-et mondani. Hiába irja itt mindenki, hogy ne adjon több pénzt, látszik a kérdezőn, hogy nem elég erős ahhoz, hogy visszautasitsa a kunyerálást. Tehát a továbbiakban sem lesz változás, mert majd jön Anyu, hogy jaj Kislányom be kell fizetnem a telefont meg anyám kinját..
2019. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Volt erre is példa utolsó válaszoló, hogy azt mondta hogy mindenki adott ("csak te nem") hogy ezzel is éreztesse hogy adnom kéne. Nem azert adtam eddig sem mert gyenge vagyok. Hanem mert az anyám, szeretem, és mert ahogy írta itt valaki, túl jó a szívem hozzá....

De nem ő mondta hogy adtak a többiek hanem ők maguk. Most már megkérdeztem vajon ők is ennyit adnak vagy csak én. Szerintem is több a részéről a manipuláció, meg a kijátszás, csak nem akarom észre venni. Meg nem tudom bizonyítani. Azt tudom amit mond.

2019. febr. 13. 20:38
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Cigire költi amit öcsédnek küldtél,jo balek vagy,zárd el a pénzcsapot most.
2019. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A saját kapcsolatod fog rámenni. Ha ezen múlik valaki szeretete, annyira talán nem szeret. Sajnálom a kialakult helyzetet.
2019. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!