Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák, ha a fiatok meleg...

Apukák, ha a fiatok meleg lenne, vagy biszex és aktív, hogyan viszonyulnátok a passzív partneréhez?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%
A banatnak tesztek fel ilyen kerdest ha kitoroltetitek az osszes valaszt!!
2019. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért kell egy szülőnek tudnia hogy a gyereke hogy szexel?


Ez olyan mintha a szülő azon aggódna, hogy a lánya vajon misszionárius vagy kutyapózban szereti. Normális szülő ilyesmivel nem foglalkozik a gyerekével kapcsolatban.


A f...szom tele tud azzal lenni hogy ez csak a melegek esetében téma.

2019. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Flove válasza:
50%

Az nagyon tetszik, hogy kb egy használható válasz sem érkezett :DD

igaz sem apuka, sem felnőtt nem vagyok, de azt hiszem értem mire szeretett volna kilyukadni. Szerintem az jó, ha mondjuk úgy viszonyul hozzá, mint egy ,,barátjájoz", mármint semmiképpen ne úgy, hogy most akkor Ő a passzív, Ő a ,,,,,nő""" a kapcsolatban. Szóval a legjobb ha igyekszik megismerni és bár nehéz lehet elfogadni, ha tényleg szeretni a fiát és a fia szereti a pátját, akkor menni fog c:

2019. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!