Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen lehet a...

Szerintetek milyen lehet a kapcsolata barátnőmnek és szüleinek ha egy ilyen dolgot nem vesznek észre?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm 14éves és kb minden hétvégén minimum egyszer elmegy inni kocsmába a bátyjával és haverjaikkal. Ezt onnan tudom hogy mindig mikor kerdezem hogy mi volt vele hetvegen meséli hogy miket csináltak részegen, hol voltak, stb. Barátnőm szülei erről semmit nem tudnak, meg van beszélve hogy minden hétvégén ott alszik a bátyjáéknál és a szülei ezt el is fogadják. Bátyja egyébként egyik haverjával lakik és 19éves. Nem értem hogy a lány miért nem mondja el a szüleinek hogy igazából mit csinálnak hétvégén, miért hazudja azt higy csak ott alszik náluk, illetve a másik hogy milyen szülő az, aki nem veszi észre hogy minden hétvégi “ottalvás” után másnaposan megy haza a gyereke? Egyébként szerintem nem baj hogy a lány ezt csinálja hétvégente, mert mivel ott van a bátyja ezért ő vigyáz rá, csak a szülők részéről nem értem hogy ennyire nem érdekli őket? Vagy hogyan nem veszik eszre pl az is hogy a lány kabátja olyan cigiszagú hogy azt nem tudjatok elképzelni. És a lány vajon nem érez bűntudatot amiert allandoan hazudik a szüleinek?

2019. febr. 21. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy nem baj. 14 évesen heti szinten lerészegedik, cigizik. Egyenes út az alkoholizmus felé. A szülei azért nem veszik észre, mert nem is nevelik a gyereket. Nekik csak jobb, hogy lelépett, nem kell vele foglalkozni. De az ilyen viselkedés előbb-utóbb látja majd a kárát.
2019. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyébként hétköznapokon (minden nap találkozunk) semmi baj nincs vele, jó tanuló, együtt járunk edzésre, stb.
2019. febr. 21. 09:56
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Az egy dolog hogy mit mesél. Nagyot is mondhat akár hogy nagykislánynak tűnjön. Melyik az a kocsma ahol kiszolgálnak egy 14évest vagy megtűrik hogy ott igyon?
2019. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Ja, valószínűleg hazudik a barátnőd, hogy érdekesebbnek tűnjön előttetek!
2019. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

1. Miért érdekel ennyire? Te is mennél vele?

2. Tuti kamuzik. Lehet iszik egy sört és már hulla részegnek képzeli magát.

3. A szülőknek nincs mit észrevenni, mert hazamegy olyan állapotban, ahogy elment otthonról.

14 évesen a legtöbb tini kamuzik és átveri a szüleit. Még 4 nehéz év és talán rájön, hogy azért féltik, mert komoly bajba sodorhatja magát.

2019. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

Mindent elárul a szulokrol az, hogy a bátyja is hazudik és fedezi.

Egyik gyerek nevelése sem jött össze.

Normális esetben szerintem ezt meg lehetne beszélni. Én is szorakozhattam 14 évesen alkalmanként, de tudták, hogy hol és kivel, mikor. Meg volt szabva meddig lehetek oda stb.. Így sokkal korrektebb, mint azt sem tudják hol van és kivel

2019. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
18 alatt ki sem szolgálják.. nagy kamugép lehet a liba.
2019. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hasonló volt velem is,na persze nem minden hétvégén de 2-3 havonta 14-15 évesen idősebb lány unokatesimnal voltam,másik városban laktak,menő csajok voltak.Persze akkor ok már jártak kocsmazni diszkóba na egyik alkalommal addig magyaráztam nekik hogy vigyenek el engem is hogy belementek.Na akkor ott életemben először rugtam be.Egy kocsmában.Minden kérdés nélkül kiszolgaltak szoval szerintem siman adtak neki inni,viszont a baratnod fiatal az állandó ivashoz bulihoz.
2019. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem veszik észre, mert a bátyjánál alszik, megbíznak benne. Mire hazaér, nem látszik rajta semmi, hétköznap nincs vele gond, jó tanuló.

Sok tini jár hétvégén bulizni, aztán nem lesznek ettől még rosszak.

Egyébként meg szerintem is ki vannak színezve erősen ezek a történetek :D

2019. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Megnézném azt a kocsmát, ahol annyira bátrak és veszélyeztetik az engedélyüket egy sz..os 14 éves miatt. Ugyanis nem szolgálhatják ki, nem ihat ott alkoholt.
2019. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!