Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerekedhetek meg egy...

Hol ismerekedhetek meg egy olyan emberrel akivel járhatok? Vagyis hogy én nem járok bulizni meg ilyen helyekre, de mégis jó lenne egy barát. Már több barátnőmnek is a "sokadik" kapcsolata van.

Figyelt kérdés
Nekem meg még barátom se volt...nem hogy első csók. Ne értsen senki félre csak nem tudom hogy hogy működnek ezek a dolgok. Majdnem minden nap azt álmodom este hogy van egy barátom és hogy jól elvagyunk együtt. Barátnőm meg ott smárolgatja a pasiját mellettem én meg nem tudom mit csináljak..........15/L

2013. júl. 1. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Feltételezem, vannak elvárásaid is, méghozzá nem is kicsik. Vagy tévedek?
2013. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
csetelj
2013. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt kapsz vagy egy tucat privátot.
2013. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
hol laksz :P 15/f
2013. júl. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

rólam szoktál álmodni. :D

írj privit!

16/f

2013. júl. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem még nem tűnt fek hogy magasak lennének az elvárásaim..úgyhogy nem nem azok:) és igen tényleg kaptam egy rakat privit..de ez jól esik:))
2013. júl. 1. 01:17
 7/11 anonim ***** válasza:
De jo neked..én is így vagyok..tettem fel kérdést és én is kaptam egy rakatot..egy 18 éves sráccal nagyob egy hullámhosszon voltunk csal egy ismeretlen elcseszte itt gyakprin! és a srác látta a kérdést és dobott mert azt hitte hogy én raktam fel :'( (a képfeltöltőre tettem egy képet magamrol hogy a srácnak elküldhessem..publikusan..és valaki felrakta mintha ő lenne a képen..ez miatt ugrott a tökéletes kapcsolat :( )
2013. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen meg értelek. Én is ilyen helyzetben voltam 15 évesen. Igaz azóta volt egy 3 hetes kapcsolatnak nem nevezhető semmi. Pedig semmi baj nincs velem nem vagyok kövér se meg értelmes is vagyok, az elvárásaim sem lehetetlenek. Ez megy nálam már lassan 3 éve pedig meg teszek minden tölem telhetőt. De háát ezen kívül én is már csak álmodozni tudok tovább. :/ :S
2013. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) csak még annyi hogy egyáltalán hol ismerkedhetek valakivel??
2013. júl. 1. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Ivóhelyeken és Ívóhelyeken:D
2013. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!