Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki nagyobb...

Van itt olyan aki nagyobb gyerekkent, felnőttkent ismerte meg az édesapjat, edesanyjat? Ki kezdemenyezett? Hogyan kezdődött, hogyan alakult?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 07:14
 1/1 anonim ***** válasza:

18 éves voltam amikor megismertem édesapámat. Akkor tudtam meg, hogy nagyon nem úgy történtek a dolgok mint ahogy azt nekem hazudták. Azért "hagyott ott" mert mamám beleavatkozott. Nagyon gyűlölte édesapámat, teljesen ellehetetlenítette, mert nem akarta, hogy édesanyám független legyen. Végül aláiratott vele egy csomó papírt, hogy nem kell se gyerektartás se semmi, csak hagyjon minket békén. Persze anyám fejét is telebeszélte, így ő sem küzdött érte.

Én ezt teljesen máshogy tudtam amíg nagyanyám élt. Az egész családra rákényszerítette, hogy azt hazudják nekem, hogy apám önszántából hagyott el és rossz apa volt. Miután megtudtam, hogy nem így volt és felfordult a kis világom én magam kerestem meg. Mikor 16 éves koromban meghalt nagyanyám akkor próbált keresni, de elutasítottam mert haragudtam rá amiért elhagyott. De mikor megtudtam az igazat nem akartam, hogy úgy élje le az életét, hogy azt hiszi a lánya haragszik rá. Elmondtam neki, hogy mostmár tudom az igazat, és örülnék ha tartanánk a kapcsolatot. Másik városban él, szóval annyira nem sűrűn találkozunk, de havonta egyszer igyekszem lemenni, facebookon beszélünk heti 1-2szer. Igazából sokkal jobb azóta mindenkinek. Az ő új párja is rosszul érezte addig magát, mert azt hitte miatta nem keres engem. Anya is örül neki, hogy tartom vele a kapcsolatot.

2019. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!