Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » En 30'anyu50. Miert nem akar...

En 30'anyu50. Miert nem akar beszelni velem? Klimax? Idos nok valasza erdekel.

Figyelt kérdés

Egyke vagyok, regen 20 eves koromig anyámmal jol megvoltunk.pénz is több volt, csavarogtunk, jo volt. Én szerettem anyuval lenni büszke voltam rá h fiatalos. Kicsi voltam suliba vitt akkor akartam fogni a kezét de ő nem akarta mert már "nagy" vagyok.


SOHA nem osztotta meg velem lelkivilagát mig én vele igen. Születésem után hamar elváltak apámmal aki ivott. Tudom nehez volt neki egyedül. De mindig probált/megadott nekem mindent.


Nem tudom mi baja, már jó pár éve hivogatom de ő 2 perc alatt leráz, dolga van nem ér rá ,dolgoznia kell stb.mondtam neki adok pénzt, de mikor adok akkor se lesz boldogabb. Soha nem átlagos boldog család voltunk. Azt tanultam h a tárgyak tesznek boldoggá. A ruhák, táskák, shopping.


Engem mára ez nem érdekel, és már őt sem mivel nincs pénze rá. Sporol ahogy tud, néha belebetegszik. Nem tudok vele lenni külföldön élek, de ha ott is lennék akkor sem szeretne.


Tudom sok lelki baja lehet'legalabbis gondolom. Legszebb eveit elvettem. A szules tonkreteszi a nokez én nem is szeretnék anyám mindig lebeszélt rola. Sztem már rossz neki az öregedé'hiszen én is 30évesen kivagyok h mennyi ősz hajszalam vsn stb. Nem akarok vele beszelni hiszen hivtam és leráz. Egyedül akar lenni. Csak azért picit rossz h őneki jo igy leélni az életét h soha ne beszéljünk. Neki jo igy ha igy hal meg. Gondolkozok vmi smst irok neki de lehet csak rosszabb.



2019. febr. 24. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Tipikus nem akart gyereket.. Hagyjad ez a nő max kitolt de sose volt anya,és jol elintézte h te se legyél soha.
2019. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nézd, az alaphelyzet az, hogy egy felnőtt nem akarja megosztani a problémáit egy gyerekkel. Márpedig egy szulo-gyerek kapcsolatban bármilyen korúak is vagytok, te mindig gyerek leszel. Én sem számolok be a gyerekemnek a dolgaimról, a problémáimról. Nem ra tartozik, nem fogom vele terhelni.
2019. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De én szeretném/szerettem volna h megbeszeljuk. Mivel fiatalon szult nincs akkora korkulonbseg.


Amugy nem ertem minek gyerek hiszen megszulod szenvedsz vele az elso eveiben'mert tenyleg nem lehet egyszeru. Aztan iskolaba jaratod msjd eli a sajat eletet. Tulnepesedes van amugy is viccen kivul.

2019. febr. 24. 17:52
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja es a legfobb h fajdalmasabb 10× mint a menstruacio. A hasad csunya lesz' aranyered is lehet. Jobban oregszel mivel stresszesebb leszel.

Egyszeruen nem latom ertelmet miert jo. Persze ha 20 evesen szultem volna akkor orultem volna' akkor nem gondol bele az ember' mint most.

2019. febr. 24. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
HA nekem lenne ennyire sötét lányom, hátén se igyekeznék beszélgetni vele.
2019. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
A kérdező nem sötét az anyja ezt tukmálta bele évekig..
2019. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Hát ha ilyenné vált volna a gyerekem, lehet, hogy én sem szívesen beszélgetnék vele - úgy semmiről. Mély szomorúsággal töltene el és nagyon kiábrándult lennék, hogy nem tudtam átadni neki egy normális értékrendet. Talán azért mondja, hogy neked ne legyen gyereked, mert látja rajtad, hogy nem vagy érett a feladathoz; nem pedig azért, mert ő nem aart, de mégis lett.

Nagyon gyerekes a felfogásod a dologgal kapcsolatban. Megkockáztatom, hogy te még igencsak messze vagy a 30-tól, inkább vasárnap esti unatkozós tini kamu.

2019. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

"A hasad csunya lesz' aranyered is lehet. Jobban oregszel"


...és a végén ráadásul egy ilyen lökött lányom lesz.

Ha belegondolok, hogy a sok-sok kis sperma között te voltál a legéletképesebb, akkor milyen lehetett a többi??!

2019. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Hagyd a pitába, anyád le se szar szard le te is,én 22 éve leszarom a szüleimet sokkal durvábbak miatt. Ez amugy is csak volt család,csak ma tul lihegik a rokoni szálakat szülőket,nem mindenki nő fel szeretetben,néha egy barát pár többet ad mint egy anya v rokon..

40N

2019. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!