Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan anyával aki mindenbe beleköt?

Figyelt kérdés

Anyával régebben nagyon jóban voltunk, mintha barátnők lettünk volna.

Nemtudom mi történt vele mostanában, de semmi nem jó neki amit csinálok, mindenért megszól. Apróságokért is, pl hogy miért nem vittem le azt a poharat...

Folyton azt mondja hogy velem nem lehet beszélni, én folyton kiabálok, kiállhatatlan vagyok meg undok a párommal (tény hogy nem mindig vagyok kedves a párommal de annak oka is szokott lenni amit magunk közt le rendezünk)

Ha megkérem hogy légyszi állj arrébb, rámförmed hogy mindjárt ne legyek türelmetlen

Azt hiszi csak neki lehet igaza, ha ellentétes a véleményünk rögtön rám fogja hogy hisztizek, idegbajos vagyok. Nem emelem fel a hangom, próbálok vele szépen beszélni, elmagyarázni hogy mit érzek, ha más a véleményem akkor pro és kontra érveket hozok fel de megse hallja.

Ma a fodrásznál hangosan mondta hogy "idegbajos vagy, hazudsz"

Többször is megszid felnőtt létemre nyilvánosan, ok nélkül (szerinte van oka és igaza van de nincs)

Rászólok szépen halkan hogy ezt ne itt és ne így, erre csak jobban felemeli a hangját hogy "te csak ne nevelgessél engem, megint hülye vagy, hisztis meg idegbajos"

Számomra ez olyan megalázó. Se szépen se csúnyán nem lehet szót érteni vele.

Tanácsokat szívesen fogadok mert ezt én már egyre nehezebben bírom


2019. febr. 25. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Vmit jol csinálsz mert irigy és féltékeny rád,lehet a pasid is gond h neked van,meg életed neki meg semmije..

40N

2019. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy klimaxol.

Persze, csak ha abba a korban van.

2019. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem kaptál jó választ lehet 1 valami zavarja benned lehet csak fél hogy elveszít lehet hogy csak öregszik és változik te tudsz rájönni hogy mi a baja nagyon sokminden lehet de szerintem nem fog változni ha ez nagyon rég ota ilyen de lehet hogy a barátod nem szimpatikus neki szerintem próbálj türelmes lenni és nem veszekedni vele hanem ráhagyni a dolgokat elvégre anyából csak egy van .
2019. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!