Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy családban betegség/nátha...

Egy családban betegség/nátha esetén mi az elfogadható? Ha többen éltek egy családban és pl csak egyikőtök beteg akkor annak mindent lehet?

Figyelt kérdés

Tesóm megfázott, hurutosan köhög..nyilván feljön neki a takony, hol igy hol krákogva.

Állandóan ahol van ott intézi, okés hogy zsepibe....de akkor is..miert nem megy a szobájába vagy a wcbe harákolni....anyàm meg még védi is....


2019. márc. 2. 15:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Apám állandó jelleggel köhög, köp, de ő legalább kimegy vagy a mosdóba vagy az udvarra. Tehát őt se zavarja. Engem nagyon
2019. márc. 2. 15:09
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Akkor el lehet költözni,királylányok világa lejárt..
2019. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom, te hogy vagy vele, én nem tudom elképzelni, hogy lehet egy köhögést vagy egy orrfújást visszatartani...
2019. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Te voltál már beteg? És tényleg tudtad szabályozni, hogy mikor köhögsz meg tüsszögsz? Akkor nem is voltál beteg...

Ha ő úgysincs a szobájában, menj be oda te. :)

2019. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudja szabályozni... ha zavar menj arrébb amúgyis egy megfázás nem hónapkig tart hanem 1- 1.5 hétig addig meg kibírod..
2019. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Egy családban ezek tök természetes dolgok amik csak ott zavarok ahol albérlők alkotnak hazug családot..
2019. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

"...csak egyikőtök beteg akkor annak mindent lehet?"

Tényleg baromira el van kényeztetve a testvéred, hogyha beteg még tüsszöghet, köhöghet, sőt az orrát is fújhatja! Javasold a szüleidnek, hogy adják állami gondozásba, mert ez a viselkedés túlmegy minden határon!


(Érdekes, amikor az én testvérem volt beteg, én inkább sajnáltam szegényt.)

2019. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nincs mese, szállj be a hintódba és költözz egy palotába.
2019. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom eldönteni, hogy a kérdező szociopata, vagy egy troll.
2019. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Haahaha, a kérdezőt nyilván zavarja hogy a tesója a fülébe krehál nonstop. Én speciel ku... lesza... hogy a tesóm vagy nem, családtagnál is ugyanúgy idegesít ez a kór. Ha nekem ilyen bajom van, akkor a szobámban tartózkodom időm nagy részében, főleg hgy mások ne kapják el, plusz hgy ne hallgassák ahogy 20 másodpercenként okádó hangokat hallatva megfulladok. :D Ezek csak ilyen együtt élési szabályok, ha család ha nem. :D
2019. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!