Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az egész családom depressziós,...

Az egész családom depressziós, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Hárman élünk együtt. Én,(16) a bátyám(19) és az anyukám


Röviden: anyának 15 éve (mióta elváltak) nem volt senkije, magányos és nem jár sehova. Nagyon stresszel, sokat ordibál. Vannak jobb napjai.


A bátyám 19, egyetlen egy barátja sincs, barátnője sem volt, sokszor csak itthon alszik, nem megy sehova.

Mondhatni én vagyok köztük a legjobb állapotban, nekem felváltva vannak jobb és rosszabb időszakaim kb olyan ötödik óta. (Kb 6 éve) Sok fura dolgom van, és volt már hogy indirekt próbáltam megölni magam.(direkt életveszélyes helyztbe sodorni) és a napokban is álmodtam öngyilkosságról.



Szerintem mindegyikünknek jót tenne pszichológus vagy bármi, de nincs pénzünk. És félek hogy ebben az iramban valamelyikünk ki fogja nyírni magát. Én már nem akarom megtenni, de azért időről időre elgondolkozok rajta.


Szerintetek? Mit tehetnék magamért és a családomért? (Anyával már próbáltam beszélni, elmondtam neki szinte mindent de nem tett semmit,mondván nem tud vele mit kezdeni. Nem jó az ilyen dolgokban sajna)



2019. márc. 3. 22:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
52%
Szerintem a suliban van ingyen pszichológus. Vagy beszélj a helyi pappal. Jobbak mint a pszichológusok.
2019. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyedül álló anyukák termelik a lelkibeteg gyerekeket. :/
2019. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Elsőre ne hallgas még berántanak a vállási szektába és még rosszabbul leszel. :/
2019. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs az iskolánkban pszichológus. Más ötlet esetleg? A papok..volt már valaki papnál? (Nem vagyok vallásos)
2019. márc. 3. 22:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2019. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs pénzünk rá.. anya egyedül nevel.
2019. márc. 3. 22:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyszülőkkel mi a helyzet?
2019. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Énszerintem lehet, hogy van SZTK-s pszichológus, aki ingyen segíthet; akár egyénileg, akár ilyen családos terapeuta, csoportterápia-cuccosként.
2019. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ők elég nyers emberek.. régebben támogattak de anya már nem fogadja el a pénzüket mióta megpróbálták őt azzal manipulálni. (Megzsarolták hogy nem adnak több pénzt ha nem teszi ezt meg az)
2019. márc. 3. 22:38
 10/15 anonim válasza:
59%
Nem szektát mondtam, rendes papot. Nem mindegy.
2019. márc. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!