Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek attól depressziós ha...

Lehetek attól depressziós ha egész életembe elfojtottam az érzéseim?

Figyelt kérdés
Ezt ugy értem, hogy már kis korom óta kissebb rendünek érzem magam az emberek között azért mert az anyám félig cigány és én ezt nagyon szégyelem amikor emberek köztt vagyok mindig attól félek, hogy ezt szóváteszik akik tudják rólam, hogy az anyám mien nemzetiségü ezért én mmindig csak a hátérbe volnulok és csak hallgatok.

2019. febr. 18. 11:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes írási hibákért*
2019. febr. 18. 11:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet és sajnos igazad van, az emberek nagy része előítéletes. Nekem konkrétan nincs bajom a kisebbséggel, úgy általában. Sajnos tényleg sokan bűnöznek közületek, de ha te nem akkor engem nem zavarna.
2019. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De azaz érdekes, hogy én utálom a cigányokat nem birom elviselni ha ülök egy bárban és oda jönnek kódulni! Rajtam nem látszik se apámon egy minimálisan csak anyámon. Magyar ovodába jártam, suli, meg csak magyar barátaim vannak meg ukránok.
2019. febr. 18. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
De te nem vagy olyan és az a lényeg. És vannak barátaid is. Semmi okod boldogtalannak lenni.
2019. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!