Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom, hogy elég furcsa a...

Tudom, hogy elég furcsa a kérdésem, de ismertek olyan családot, ahol valamilyen okból az apuka kettesben maradt a gyermekével?

Figyelt kérdés
Olyan családot, ahol az édesanya nincs jelen..
2019. márc. 8. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 ilyen osztálytársam van.


De csak az egyiknél van, hogy az apának van egy új felesége


16l

2019. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az Anyuka meghalt az 5. gyerek születésekor, 5 gyerekkek maradt ott az apuka :-(
2019. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nagynéném halt meg, amikor a fiai kicsik voltak (daganat, fél éves és két éves kisfiúk). Az idősebb unokaöcsém pedig szintén egyedül neveli a kislányát, anyuka egy büdös kva, sajnos.
2019. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1: Hű, az nem kevés... És azt tudod esetleg mi az oka?


2: Te jó ég, nagyon sajnálom... És hogy bírja az apuka? :(

2019. márc. 8. 20:59
 5/15 A kérdező kommentje:

3: Nagyon sajnálom őt is...

Na, az szép, ha az anyuka önként mondott le a gyermekéről... Még finoman is fogalmaztál..

2019. márc. 8. 21:01
 6/15 anonim ***** válasza:

1 vagyok


2nél válás közben romlott meg nagyon a kapcsolatuk. Mindkettejüknek közelebb lenne az iskola ha az anyával lennének, de az apukájuk mellett döntöttek. Szóval gondolom elég nyomós okuk van rá...


Akit említettem, hogy az apukának új felesége is van már, ott nem tudom pontosan mi a helyzet

2019. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek. Anyuka meghalt rákban, mikor a lánya egy éves volt.
2019. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Sok ilyen van, de azért még mindig a tördéke csak a mamával egyedül maradóknak.
2019. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen... 2 voltam mikor anyukam meghalt es apammal maradtunk meg a tesommal 3-man.

Apam elmondasa szerint honapokig sirt es nemtudott feleszmelni, elvesztette az elete parjat akit imadott. Sok-sok ev eltelt azota talalt egy megfelelo tarsat es boldognak latom, de sokszor emlekszik vissza anyukamra es mosolyogva meseli mennyire csodalatos ember/anya/feleseg volt, kar hogy en ezt nem tudhatom..

2019. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen ismerek. Apuka válás után kettő gyermekkel hosszú évekig egyedül volt. Az anyuka lemondott a két gyerekről, hozzá csak hétvégenként mentek, ha mentek a gyermekek. Az nem egyértelmű anyukának miért "nem kellettek" a gyermekek. A pletykák szerint apuka annyira akarta őket, hogy megsajnálta. Apuka szerint akarta őket, de ő nem tett ezért semmit, mert annyira elkeseredett volt a válás idején. Ez alapján döntsd el ki és miért legfőképpen mit csinált, hogy ez így alakult.
2019. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!