Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy apu új...

Hogyan érjem el, hogy apu új barátnője ne lógjon folyton a rajtunk, mikor én apuval akarok kettesben programot csinálni?

Figyelt kérdés
16 és fél éves vagyok, a szüleim 2 éve váltak el, már mindkettőjüknek van új kapcsolata, apu új barátnője terhes is. Egyikkel sincs semmi bajom, de én hozzászoktam már ahhoz, hogy anyuval csinálunk anya-lánya programokat, ez megvan, viszont apuval már nincs apa-lánya program, mint régen. Régen mikor velünk lakott is eljártunk csak ketten vásárolgatni, étterembe, kávézóba, színházba, most viszont nincs ilyen, mert az új barátnője MINDIG jön velünk. Nagyon zavar. Ha náluk vagyok és otthon van, az természetes, nem is zavar, elbeszélgetek vele, de minek jön olyan program, ahova régen anyu sem jött, mert pont az a lényege, hogy apuval ketten legyünk? Már szóltam emiatt apunak, de süket fülekre találok, nem foglalkozik vele, mikor erről beszélek meg azt mondja unatkozik otthon... Hogyan érjem el, hogy ne jöjjön? De veszekedni sem akarok vele vagy bunkónak lenni, csak nem értem, hogy miért teszi tönkre ezzel a kedvemet heti szinten.
2018. nov. 27. 20:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Én nem mennék egy darabig apámmal se max 4 fal kötelező letudása max észreveszi h változtál ha noszogatni kell h időt töltsön veled megette a rossebb amugy is. És készulj most az uj nő uj babája lesz a sláger kiakar furni mert te a régi vagy nem ebbe a mozaikba illő :( ..
2018. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem beszéld meg a nővel. Hátha megérti.
2018. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%

1.: Apád szerelmes, egyértelmű, hogy a párjával akar lenni.

2.: Légy hálás, hogy nem közösítenek ki, és nyit feléd a nő, és bevonnak a közös programjaikba!

2018. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezek a mi közös programjaink.
2018. nov. 27. 21:04
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

a közös asztalhoz leülős, nyugodt összeszedett beszélgetés segíthet.


VISZONT.

Semmiképp se úgy állítsd be hogy tönkreteszi a közös programot, ő a hibás, stb.

Ezek miatt kiakadhatnak, kicsit jogosan is

Mert a jelenlegi tényállás az, hogy te szeretnél csak ti ketten programot, azon kívül lehettek hármasban is, de kellenek kizárólag apa lánya programok. És szeretnél ilyenkor egy kis időre csak apukáddal lenni. Ez természetes és szeretnéd ha ők ezt megértenék, elfogadnák és változtatnának.

2018. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

#3 Remélem nem gondoltad komolyan azt amit mondtál....miért kellene a saját lánya hálás legyen azért mert nem közösíti ki a saját apja? Hiába szerelmes,a lánya akkor is a lánya marad,de a szerelme nem biztos. Bármennyire is szeress valakit,nem kell éjjel nappal vele legyél


#5-nagyon adom. Nem érdemes leírnom amit már elmondott.

2018. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Mi az, hogy unatkozik otthon a csaj, ha nem mehet veletek? Nincsenek barátnői, vagy bárki, akivel ilyenkor közös programot csinálhat? Mondjuk megértem, hogy egy olyan embernek nincs túl sok barátja, aki igyekszik kitúrni a párja gyerekét a családból... így már az is érthető, miért volt olyan sürgős 2 éves kapcsolatban felcsináltatnia magát. Te itt nem nagyon tehetsz semmit, ha most így mennek a dolgok, a gyerek érkezése után még inkább el fogtok távolodni. Esetleg azt meglépheted, hogy nem mész el apádhoz, amíg le nem építi a csajt a ti közös programjaitokból. Ha nem 100%-ban a farka irányítja, akkor talán ráeszmél, hogy a nője tapadása előbb-utóbb teljesen elszakítja a lányától.
2018. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Aludni és a barátnője hány évesek?
2018. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Apud akart lenni az az aludni, csak átírta a teló, bocsi.
2018. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Apu 38 éves, a barátnője 26.

Még a barátnőjével nem próbáltam ezt megbeszélni, mert nem akarom megbántani vagy ilyesmi, főleg, hogy most terhes, nehogy baj legyen ebből :(

2018. nov. 27. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!