Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is neveltek úgy, hogy...

Mást is neveltek úgy, hogy minden felesleges?

Figyelt kérdés

Egész kamaszkoromat egy kb 5négyzetméteres szoba sarkában töltöttem, volt egy székem, egy asztal meg egy ágy és ennyi.

Ha szerettem volna valamit, mindegy, hogy új ruha, cipő, kozmetikum, könyv vagy épp program, mindig az volt, minek az, felesleges, másnak annyi sincs, mint nekem.

Ha menni akartam valahová barátnőkkel, nem engedtek, mert az is pénz. Senki nem jöhetett át, és én sem mehetettem senkihez.


A szüleimnek (főleg apumnak) jutott pénz, csak rám már nem maradt. 18 felett aztán elköltöztem.


2019. márc. 10. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Elmenni sétálni tök ingyen van,de átérzem,nekem még ágyam se volt csak egy matrac, se szoba ajtom mert anyám rajtam verte le h apám végig nőzőtt,folyton üvöltött h ugye nem maszturbálok,én is leléptem mert ez csak a jéghegy csucsa volt..
2019. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Dettó ez volt nálunk is. + nem volt szabad olvasni, zenét hallgatni, énekelni stb. mert minek az, haszontalanság. Én is leléptem.
2019. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Apám alkoholista volt, nem dolgozott ami segélyt kapott azt is elitta. Persze tőlünk mindent sajnált, minden felesleges volt. Ha vettünk is valamit azt hallgattuk hetekig, hónapokig, hogy mennyibe került és abból mennyi ideig lehetne enni.


Volt, hogy konkrétan azon problémázott, hogy túlságosan fogy a WC papír. Kiselőadást tartott nekünk arról, hogy egy papírral 2-3-szor is ki lehet törölni, ha félbe hajtjuk és ne pazaroljunk. Viccesen hangzik de elég megalázó volt.


Vagy nagyon fiatalon még egymás után fürdött a család ugyanabban a vízben, mert az is spórolás.


Amolyan tipikus "proli spórolás" volt nálunk. Spóroljunk mindenen 100 forintot és akkor spóroltunk havi szinte pár ezret és de jó nekünk. Az, hogy esetleg elhúzzon dolgozni és 50-60 ezer segély helyett legalább 2-szer annyit keressen azt nem.


Rohadtul örülök, hogy felnőttem és saját, elég jó keresetem van.


Végre nem spórolok, nincs gyomorgörcsöm, ha valamit vásárolok. Nem kell mindennek az árát néznem. Nem szórom két kézzel a pénzt, de nem is húzom meg a szíjat, költök amire akarok. Főleg élményekre.

2019. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

egy papírral 2-3-szor is ki lehet törölni,

Ez komoly,használttal? Iszonyu fertőzés veszélyes,ennyire nem lehetnek a magyarok szarrágok igénytelenek. :(

2019. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
De igen lehetnek. Nálunk ez majdnem uganígy történt. Nekemtámadt anyám hogy hogy törlöm én a seggem mert nem győzi a wcpapírt venni. 1-2 kockával kell és többször hogy ne fogyjon annyira. Persze a votkára meg a sörre nem sajnálták. Mindkettő alkoholista. Csak nekem nem kellett magamtól lelépni mert 18 évesen egy táskát kaptam hogy pakoljak és takarodjak. Van ilyen! El sem hinnéd mennyi...
2019. márc. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!