Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anya miért alszik a 15...

Egy anya miért alszik a 15 éves fiával?

Figyelt kérdés
8 éves kora óta.

2019. márc. 13. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mama pici fia... Gondolom, egyedül neveli (tán épp 8 éves kora óta). Más kérdés, hogy 13-14 éves kora után már elég ciki... :)
2019. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudjuk? Kérdezd meg tőle.
2019. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Passz. Az en anyosom speciel azert alszik a 15 eves fiaval mert nincs tobb szoba, apuci ugyanis kulon alszik mert nem tud anyosommal aludni ezert a sracnak nincs kulon szobaja. Es azert nem alszik aposommal mert krakog es kopkod egesz ejszaka
2019. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát,furcsa.
2019. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
Vele alszik? nem biztos
2019. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Egy szobában, vagy egy ágyban is?
2019. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Én is így voltam és véletlenül majdnem megkúrtam anyukámat mert azt álmodtam hogy a barátnőmmel vagyok. Esküszöm! Azután megszégyeltem és kempingágyra költöztettem át magam :-D Nem volt elég helyünk sajnos.
2019. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#3 Anyukáddal alszol? :D



Ma volt a radióban, egy nagymama kért segítséget a pszichológustól. Az anyának valami betegsége volt, aminek következtében a viszonya megromlott a férjével, ami azóta sem rendeződött.

A nagymama szóvá tette a fiúnak is, hogy ez nem egészséges, ebből nagy vita lett, és azóta nem mer erről beszélni, ez okból fordult a radió pszichológusához.

Tudjuk a nagymamák szeretnek mások életébe beleszólni és mindenen aggódni, de a pszichológus is azt mondta ez veszélyes, mert 15 év körül érnek a hormonok...a többit kitaláljátok.


Azt még tudni kell az édesanya akarja ezt nem a fiú, úgymond a fiú nem ellenkezik.

2019. márc. 13. 22:11
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt még tudni kell az édesanya akarja ezt nem a fiú, úgymond a fiú nem ellenkezik. Mivel a nagymama a fiúval beszélt erről, és az édesanya nagy vitát rendezett, hogy ne szóljon ebbe bele. Végülis a pszichológus azt mondta a fiúnak kell kimondania a végső szót, de idáig nem mondta ki továbbra is édesanyja akarata teljesül, bár a fia mint írtam nem ellenkezik.
2019. márc. 13. 22:17
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha a fiú pszichológus tanácsára sem akar és nem hajlandó változtatni a dolgokon, akkor mi nem tudunk tenni semmit. Nyilván mindenki látja hogy ez nem egészséges, de nem tudunk mit tenni. A fiúnak kell a sarkára állni, vagy örök életére romlott vérfertőző kapcsolatban lesz az anyjával, normális kapcsolatot pedig soha nem fog tudni kialakitani.
2019. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!