Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért problémáznak a szüleim...

Miért problémáznak a szüleim azon hogy 17f fülbevalót szeretnék?

Figyelt kérdés

#Mert ugye ez nem tetoválás #és ha megunom kiveszem #és beforr
2019. márc. 13. 21:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát menj el, csináltasd meg.
2019. márc. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
20 éves meleg srác párt keres, ha érdekellek írj privit cunci
2019. márc. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
14%

Amikor én voltam fiatal (25-30 éve), fiúknál akkor volt nagy divat.

Azóta csak azok hordják, akik még akkor tették be. Na meg a kemény rockerek, de ők vagy nem egyet, hanem sorba, vagy piercing a felső részbe. Illetve tényleg a melegek. Fiatalok közt nem divat... Esetleg az a hülye fültágító.


A szüleimet kérdezted már?

Egyébként hány éves vagy végülis, 14, vagy 17? Ez se mindegy....

2019. márc. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

Mennyire szánalmas, amikor egyesek azt hiszik, a fülbevalónak bármi köze is van a melegséghez...

Meleg vagyok, eszembe nem jutna fülbevalót hordani, ha őszintén belegondolok ilyen ismerősöm sincs.

Ez gondolom a 90-es évek filmjeiből ragadt be, vagy valami olcsó kabaréból.

Én meg remélem minden heterónak van otthon legalább egy szerszámos ládája, mert anélkül nem férfi senki...


Szerintem hülyeség a fülbevaló, de ha neked tetszik, hát legyen, elég idős is vagy már hozzá.

2019. márc. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Apunak is, meg bátyámnak is van, pedig igazi "white trash", rasszista, homofób egyének...
2019. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

Azért, mert a szüleid világképében a ciszgender hetero férfi nem hord fülbevalót. Azt akarják neked, ami szerintük a legjobb neked. Talán akkor is, ha az neked nem tetszik, talán akkor is, ha beledöglesz. Gyereknek kezelnek, és ezt agresszív módon kommunikálják. Gyanítom, másban is van összeütközés.

Amit lehet tenni:

1. Világos módon és udvarias stílusban kifejted nekik, hogy miért szeretnél füllbevalót, és hogy azt te fizetnéd. Megkérdezed, hogy nekik mi a bajuk az ötltettel. A "nem tetszik" az nem érv, hanem vélemény. Ezt közlöd. Ha erre a válasz, hogy "Amíg az én kenyeremet eszed", akkor világos, hogy itt az ügy elveszett, nem akarják a leválásodat, a felelős, mérlegelő döntéshozatalt, az identitáskeresésedet támogatni.

Az érveiket cáfolod. Ha ekkor megengedik, akkor oké.

2. Ha nem engedik meg, akkor vagy vársz a 18. születésnapodig, és aznap megcsináltatod a saját pénzeden, vagy megcsináltatod az akaratuk ellenére most.

2019. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Hamvas rétihéja ***** válasza:
3%
Mert tanulás helyett fülbevalókon jár az eszed.
2019. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Meleg vagyok,és nem szeretek semmilyen testékszert.

A gyűrűt kifejezetten giccsesnek tartom.


A karóra is idegesítő,nem bírnám elviselni a nyakamban,ugyanez igaz a nyakláncra.

2019. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
33%

Nekem az ilyen ékszerekről mindig a macskajaj jut eszembe,igénytelen giccsek:D


Utolsó voltam:D

2019. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Mert túlságosan kozervativak
2019. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!