Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 25 évesen egy közel 40 éves...

25 évesen egy közel 40 éves férfival járok, a szüleim eléggé ki vannak akadva ezen. Hogyan lehetne elfogadtatni velük?

Figyelt kérdés
Szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, vagyis idáig ezt hittem...

2019. márc. 15. 22:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%
A szüleim hozzáállása nekem olan tekintetben normális, hogy megmondták lehet akármilyen nemzetiségű, akármilyen színű, még azt se várják el hogy jól keressen, neki mindegy kit választok, csak igazán szeressen.
2019. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%

25 évesen nem sok beleszólásuk lehet, hogy kit választasz.


A másik az, hogy sok szülőnek zsigerből senki nem jó, az én párom csak 2 évvel idősebb nálam, mégis voltak anyámnak próbálkozásai, hogy mikor akarok már szakítani vele, és hogy nekik nem tetszik...Aztán ugyanezt végigcsinálta a két húgommal is... én megmondtam neki, hogy sajnálom, de nekem igen. Amiatt ne menj szét senkivel, mert anyuci azt mondja. Én biztos hogy egy életre megbántam volna, ha anyámra hallgattam volna...


Amúgy az emberek véleménye eléggé megoszlik a nagy korkülönbségről, én abba a csoportba tartozom aki szerint semmi probléma nincs vele... de nyilván valaki megszól majd. Szerintem nem kell vele foglalkozni hogy ki mit mond, de azért kalkuláld bele. Plusz ha szeretnétek családot tervezni, azt kell kicsit átbeszélni, hogy mikor hogyan kezdenétek bele, hisz a 40 éves párodnak azért ketyeg az ideje (ha nem is a nemzési képessége, de az hogy egyre idősebb apuka lenne ugye). Ezt a kérdéskört kell körbejárni, ha tudtok megoldásra jutni, vagy esetleg nem is szeretnétek családot, akkor semmi akadálya szerintem a kapcsolatnak.

2019. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
47%
Ne törődj vele, legyetek boldogok!
2019. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
51%
Köztünk 14 év van 4 éve leszünk házasok és két gyerek van
2019. márc. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
52%
A lànyom 25 éves, a völegénye 38 (pàr nap mulva 39). Nagyon jòl megértik egymàst, szeretik egymàst, törödnek egymàsaal, és ez a lényeg, nem az hogy ki mennyi idös. Volt ö kora bélivel is kapcsata. Egyaltalan nem volt hozzà valò.
2019. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
54%

Ha nem ilyen skalapgyüjtőgető-társkeresőző, és van egy alap egzisztenciája, akkor teljesen rendben van.


Mondjuk aki támogatólag nyilatkozott a itt a kapcsolatról szerintem elsődlegesen azt is számításba vette, hogy azért egy közel negyven éves embernek (vélhetően) van egy stabil egzisztenciája,(Lakása) és nem nulláról kell elindulni az életpályán. :) Míg egy 25 éves /fiúval max. albizhatna a végtelenségig. Meg azért az élettapasztalat sem mindegy.

2019. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
55%
Ez a korkülönbség nem is extrém egyébként .. Biztos,hogy ezzel van a bajuk ? Nem lehet,hogy valami mást nem kedvelnek benne,vagy senki nem elég jó nekik,és most erre fogják ?
2019. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%
Huszonéves vagy és egy harmincassal jársz? Nem értem a problémát. A nővérem férje 17 évvel idősebb, mint ő. Apu eleinte ki volt akadva a korkülönbség miatt, de a nővérem nem volt még 20 éves. Azóta persze megkedvelték a sógort. Huszonvalahány éve vannak együtt.
2019. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
50%

"Huszonéves vagy és egy harmincassal jársz?"


Harmincas? Neked mindegy, hogy 31 vagy 39? 🤣🤣

2019. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
50%

Ha legyártott már egy-két gyereket, akkor sanszos, hogy csak legszebb éveidet rabolja, 5 esetleg 10 évig. Lehet, hogy évente rádkölt pár millót, de így is olcsóbb a lízinged, mint egy jobb autónak.


5-10 év után meg marad a kapcsolatból 2 börönd általa vásárolt ruha, cipő, táska, pár divatékszer, ami nem sokáig lesz divatos.


41F

2019. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!