Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák, ti ilyen esetben...

Apukák, ti ilyen esetben kivennétek szabadságot?

Figyelt kérdés
Feleségetek/párotok otthon van a babával, viszont nagyon beteg lesz, nehezére esik gondozni a babát, házimunkát végezni. Nincs más, akire rá lehetne bízni a gyereket, bébiszittert meg nem akartok vagy nem is tudtok. Kivennétek e ezért 1 hét szabadságot?

2019. márc. 16. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk sem kérdés ez. És semmi cukiság nincs, normális ember a férjem És az, hogy valaki beéri a szar munkahellyel, ahol nem vehet ki szabadságot, az az ő problémája, lehet ellene tenni.
2019. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Turismo válasza:
Természetesen igen :) első a család. Ha nem engednének el szabira akkor tappenzre mennék, csak hogy segíteni tudjak otthon..
2019. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mivrl ketten vállaltuk a gyerekeinket, ketten is vagyunk felelősek értük. Egy beteg anya nem tud minősegbenvigyazni a gyerekre. Volt, hogy 3 napig hánytam es hasmenesem volt. Alig bírtam felkelni. Természetes volt, hogy a férjem itthon maradt. 1 és 3,5 evesek a gyerekeink. 3 het mulva lesz egy kisebb műtétem. Utána is itthon lesz egy hetet, mert a varrattal nem emelgethetem a kicsit, és ez gond lenne. Amúgy volt, hogy a nagyobbal ő volt itthon táppénzen, mert a kicsi kórhazba került. Nyilván ketten oldjuk meg a feladatokat. Ha ő beteg, itthon van, a gyerekeket én foglalom le, neki sem kell 100%-ban helytallni. Ez így normális.
2019. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!