Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elküldenétek anyukátokat a...

Ti elküldenétek anyukátokat a nőgyógyászhoz a ti leletetekért?

Figyelt kérdés

Nem tudok menni az adott időpontban a nőgyógyászhoz az eredményért, új időpontot csak sokkal későbbre tudnak adni, de meghatalmazással átveheti anyukám is a leletet. Az a baj, hogy valószínűleg van valami bajom, talán hüvelygomba, és arra is rá kéne kérdezni, hogy a páromat, hogy kell kezelni, mert magától nem mondja az orvos.

Nem túl kínos ez szerintetek? Oké, én tudom, milyen közeli anyukámmal a viszonyom, de ti nálatok belefér ez?

22/L


2019. márc. 20. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem egyszer megkértem ( nem elküldtem) h hozzon el orvotól ezt azt. illetve volt már hüvelygombám akkor is megkértem h menjen el legyen szíves stb!Nálam belefér simán, mindent megtudok beszélni vele oda vissza müködik nálunk
2019. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jó hát a szó használaton ne akadjunk fel, nyilván nem elküldöm, hanem megkérem.
2019. márc. 21. 13:18
 13/13 Metionin ***** válasza:

Egészségházban dolgozik, szóval amíg ott laktam elég sokszor elhozta a leleteimet. Amúgy sem tudja értelmezni, simán engedném hogy nézegesse.

Ha kérdésed is van, próbáld felhívni a dokit vagy menj akkor te a leletért.

2019. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!