Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mióta megszületett a kistesóm,...

Mióta megszületett a kistesóm, a szüleim teljesen mások velem, miért?

Figyelt kérdés

Igazából nem könnyű egy napom, reggel 5.50-kor indulok iskolába és csak 18.00-kor érek haza. Amint hazaérek, azt kell hallgatnom tőlük hogy én ezt meg azt elfelejtettem megcsinálni, de a 13 éves tesómtól, aki már 1 órakor itthon van semmit sem várnak el. Meg se kérdezik milyen volt egy napom, és az nem érdekli őket mit csinálok meg, az érdekli őket, hogy mit nem. Egyedül érzem magam, mert még a testvérem (13 eves) sincs mellettem, ő is ellenem van. Az sem érdekli őket, hogy a kistesómmal sokszor én foglalkozom (pelenkázom, átöltöztetem..stb).

17/l


2019. márc. 21. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Megmondanám, hogy ugye tudják, hogy mához egy évre emiatt meg fognak szűnni létezni, mert úgyis csak csicskának néztek.


Legalábbis én 18. szülinapomra biztos eltűnnék, mint a kámfor egy ilyen családból.

2019. márc. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%

A kamaszok panasza legtöbbször nem igaz, mert hajlamosak tényeket elferdíteni, mély önsajnálatra hajlamosak, miközben nem úgy történik, ahogy ők előadják. Tudom, három kamaszt nevelek.


Viszont az felháborító, hogy itt egyesek, vagyis mindenki a szülőkről egy ismeretlen kamasz elmondása alapján olyanokat írnak, mint pl nem való nekik gyerek, meg lusták és a többi. Na ez az igazi ocsmányság, nem az, amit ez a kamasz állít.


Szívből kívánom mindenkinek, hogy élje ugyanezt át, hogy szívét lelkét kiteszi a gyerekének, az mégis legyen állandóan elégedetlen, majd írjon ki egy ugyanilyen kérdést, ahol a válaszolók ugyanilyen szemét dolgokat írnak róla. De tényleg. És akkor majd jusson mindenki eszébe az, amikor ismeretlenül mocskolt bemondás alapján idegen embereket és az eleve labilis kamaszt még a szülő ellen is hangolja.

2019. márc. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3%

Miért kell ilyen korán indulnod ? Fiam is gimnazista még sem kell ilyen korán ,és miért érsz ilyen késön haza ?

17 éves fiam is pont ilyen hetente el kell neki magyarázni hogy miért kell minimum hétvégén neki elmosogatnia ,és az öccsével együtt szobájukat rendbe raknia .miért várok töle többet el mint húgától ,vagy az öcsétöl ,mert ő a legidősebb.

2019. márc. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egy kamasz panaszkodik, az biztos nem igaz, neki nem lehetnek problémái...

Légy kedves a gyerekeddel, ő választ majd neked idősek otthonát, sokan meg majd csak lesnek, miért nem jön a gyerek látogatni...

2019. márc. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!