Ez normalis? Ki a hibas?

Figyelt kérdés
Félig kínai vagyok. 21 éves. Es anyám aki magyar nagyszüleim akik szintén mindig ha idegesek rám azt mondjak "te mocskos kínai". De ilyen minimalis dolgok miatt például hogy kiborul a foldre valami,akkor már anya hívja mamáékat árulkodni,minden apróságért. Azok meg mondják "na most takarodsz innen ez az én házam" mocskos... kínai..". A kinai szo mindig elhangzik a családba. Meghogy az unokatestvéreim ilyen meg olyan egytemre járnak én meg csak egy tanár leszek ha elvégzem a sulit. Ja igen azoknak volt apjuk és járhattak magántanárhoz,de nekem nem volt aki támogasson. (Ugye anyuci tanár,apuci orvos náluk. Kondizással foglalkozom állandóan lenéznek "zsíros a hasad,hogy nézz ki az arcod is" Amugy full sportos vagyok mindenki dicsér kinezetre is de a család folyton csak lenéz és a rosszat látja bennem. Ez normális? Kibe van a hiba?

2019. márc. 23. 19:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
Akkor igyekezz tartani vele a kapcsolatot és ha ugy adódna kimész hozzá!Sok szerencsét, jó családod van, hogy sértegetnek,amirõl nem tehetsz.Légy büszke magadra!
2019. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ez tulképp ugyanaz, mint "a tróger apádra ütöttél a "rendes" családokban. Haragszanak apádra, amiért lelépett, és sajnos erősen rá emlékeztetsz külsőleg.
2019. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
68%

Nem normális és nem benned van a hiba. Hogy milyen családba születsz arról nem te tehetsz, abban meg hogy félig kínai vagy abszolút semmi rossz nincs szerintem, bármit mondanak neked se kellene úgy érezni. Sőt, ha beszéled a kínai nyelvet is esetleg, az csak plusz. Elég idős vagy már ahhoz, hogy inkább a jövődet építs és éld a saját életed, az ilyeneket meg inkább engedd el a füled mellett, vezesd le az edzéssel vagy ha úgy érzed komolyabb segítség kell, fordulj szakemberhez.

24 N

2019. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%

Csak remélem, hogy kamuzol, mert undorító aljasság ha ilyet műveknek.

Menj ki apukádhoz, ott otthon leszel.

(A fiúgyerek abban a kultúrában nagy érték, ha jól tudom.)

2019. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Hat mikor ilyet mondananak ram en vissza szolnek hogy akkor nem kellett volna egy kinaival lefekudni es nem lennek felver.. hatha magaba nez anyukad... ultra gaz ahogy viselkednek...

Te mar most tobb vagy mint ok.

En imadom a felvereket es csak elonyt kovacsolhatsz.

2019. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem te vagy a hibás. Elég rasszista családod lehet. 21 éves vagy, próbálj meg kikerülni ebből a közegből.
2019. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
9%
Városomban egyre több a kínai bolt,meg összességében hazánkban.Nagyon sok boltot ellehetetlenítettek,és miattuk lehúzták a rolót a magyar cégek.Ezt meg fogod kapni másoktól is,nem csak tőlük.
2019. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu. De ők nem látják amit csinalnak. Meg nekik áll feljebb mikor mondom hogy ez már szarul esik. Tehat az unokatestvérek még nem is köszönnek mert hogy ők magas rendűek mert anyuci apuci mindent alájuk rak.Minden összejövetelkor van egy két jo kis beszólás hol az arcomra hol a tanulásomra. Ugye folyton a fejemhez kapom "miért nem tanultam jobban sosem lesz semmim,ők sokkal jobbak"

Tehat meg van a megkülönböztetés.


Utolsó erre nem tudok mit mondani.Ez nem ide tartozik. De ez nem így van. Sokan mar hazamennek.


Természetesen nem kamu bár az lenne. Sajnos ez ilyen.

2019. márc. 24. 00:04
 19/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem normálisak!

Tonkre tesznek Téged!

Menekülj onnan,amint csak lehet!

2019. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Metionin ***** válasza:
86%
Mekkora taplók, a helyedben amint lehet lelépnék tőlük aztán csináljanak amit akarnak, nyalják az unokatesóid seggét. Nekem is külföldi az apám, és bár elég tuskók a rokonaim, egyszer se hallottam hogy te mocskos *****...
2019. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!