Ez normalis? Ki a hibas?

Figyelt kérdés
Félig kínai vagyok. 21 éves. Es anyám aki magyar nagyszüleim akik szintén mindig ha idegesek rám azt mondjak "te mocskos kínai". De ilyen minimalis dolgok miatt például hogy kiborul a foldre valami,akkor már anya hívja mamáékat árulkodni,minden apróságért. Azok meg mondják "na most takarodsz innen ez az én házam" mocskos... kínai..". A kinai szo mindig elhangzik a családba. Meghogy az unokatestvéreim ilyen meg olyan egytemre járnak én meg csak egy tanár leszek ha elvégzem a sulit. Ja igen azoknak volt apjuk és járhattak magántanárhoz,de nekem nem volt aki támogasson. (Ugye anyuci tanár,apuci orvos náluk. Kondizással foglalkozom állandóan lenéznek "zsíros a hasad,hogy nézz ki az arcod is" Amugy full sportos vagyok mindenki dicsér kinezetre is de a család folyton csak lenéz és a rosszat látja bennem. Ez normális? Kibe van a hiba?

2019. márc. 23. 19:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnál esetleg koliba venni? Mit tanulsz pontosan?
2019. márc. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
94%
Röhögd ki anyádat a hülyeségével. Ő dugott kínaival, mégis mit várt, szőke norvég gyereket?
2019. márc. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apám félig orosz. Ezt éppenséggel nem kaptam meg, ellenben úgy nőttem fel, hogy mindig terítéken volt "olyan vagy, mint az apád", "mert a hülye apád", "ezt is apádtól örökölted", "apád ugyanilyen volt", és sorolhatnám.

Egyrészt anyám választotta, de már a születésem se várta ki, otthagyta...

Utána volt egy alkesz, agresszív élettársa 9 éven át, akitől állandóan költöztünk el, meg vissza, engem állandóan cipelt pszichológushoz, pszichiáterhez, kórházban is voltam, mert depressziós és antiszociális lettem. Anyukám szentül hiszi, hogy ez csakis genetikai eredetű, mert az apámtól örököltem biztos, és semmi köze a gyermekkori életkörülményekhez, azok nem befolyásolják....

2019. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy anya ilyen:)) Nyilván apudra neheztel,de ezzel csak téged mérgez. Könnyű azt mondani, hogy menekülj onnan, megvalósítani annál nehezebb, de én is csak ezt tudom mondani. Ez hosszú távon garantáltan tönkre tesz, már jelei is vannak.
2019. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!