Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok, a szüleitek kedvelik/k...

Lányok, a szüleitek kedvelik/kedvelték a párotokat?

Figyelt kérdés

Ha nem kedvelték ti hallgattatok rájuk és szakítottatok? Később kiderült az igazuk, vagy a párotokkal maradtatok és nem bántátok meg.

Írjátok le a korotokat pls



2019. márc. 25. 06:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

A családban szinte senki sem kedvelte az exemet, sajnos nekem csak közel 4 év után nyílt fel a szemem. Az új páromat mindenki kedveli.


N/21

2019. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg azért nem kedvelik, mert ők tapasztaltabbak és másképp látják a dolgokat, mint te. A helyedben én megkérdezném őket, hogy mi a probléma a pároddal és elgondolkodnék a válaszon.
2019. márc. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán kedvelik, még együtt vagyunk, sőt, jön a baba...

De hozzáteszem nálunk semmi érdemleges indokot nem tudtak felhozni ellene (csak hogy hisztis...(a családom is az , még jobban is) meg hogy nem szeretik és kész. és hogy én milyen szép vagyok találhatnék jobbat- na ez volt az az indok, ami kiverte a biztosítékot nálam). Szerintem most boldog a kapcsolatunk, és csak erre alapozom, meghallgatok én ellenvéleményt, ha látok benne rációt. Persze tudom, hogy bármikor elromolhat a kapcsolat, és lehetnek gondjaink, de őszintén.... melyik párnak nem?

Szerintem van, amikor érdemes hallgatni a szülőre, de van amikor csak szimpla kötözködés a dolog, és egyébként bármilyen párod lenne, belekötnének... plusz meg kell nézni hogy a te érdekedet, jólétedet nézik-e az indokok között, mert ha leginkább nem, csak nekik nem tetszik vmi, akkor sorry, nekem az kevés...

28 éves vagyok.

2019. márc. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Az exem nem tetszett a szüleimnek. 18 voltam akkor és első barátom. Nem éreztették velem, se vele, hogy nem kedvelik de nem voltak elragadtatva tőle. Tudták, hogy alul választottam, ugyanakkor azt is, hogy nem fog sokáig tartani. Két évig voltunk együtt. A mostani páromat szeretik, és mindenki elfogadja. Teljesen más a két ember. Komolyabb, felelősségteljes, szorgalmas, szerény.

Igazából a kulcs a jó nevelésben van, hogy sikerült egy olyan értékrendet nevelni a gyerekbe, hogy nem választ be akármilyen alakot. Néhány csalódás belefér legközelebb tanul a hibájából.

24/N

2019. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Anyukám nagyon szereti a barátom, sokkal jobban bírja mint az exem, de anya alapvetően barátságos típus. Nem hiszem hogy tudnék olyan fiút hazavinni, akit ő ne fogadna szeretettel (persze akárkivel én sem állok le, tehát drogos, cigi-piafüggő, léhűtő alapból kizárva).

Apukámat nem különösebben érdekli, nem szól bele a választásomba ő sem, az elején egyszer-kétszer "felméri", milyen a srác, hogyan bánik velem, el is beszélget vele, ha úgy adódik, ő sem ellenségeskedik.

A nagyszüleim is kedvelik a párom, mert szívesen beszélget velük, érdeklődő, és látják mennyire szeret engem.

2019. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Fogalmam sincs, hogy kedvelik a páromat vagy sem. Sosem kérdeztem meg, mert nem érdekel a véleményük. Én élek vele, nem ők. 15 év alatt csak lett volna konfliktus ha nem kedvelnék. De eddig mindig szívesen láttak minket, és mi is örültünk ha meglátogattak.
2019. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Elsőt komolyabb kapcsolatot nem, egyszerűen nem jött be nekik, a másik komoly kapcsolatot már igen, tetszett is nekik, most már boldog házasságban élnek, babát is vár a nővérem.

Nem szakítottak ez miatt, más miatt szakítottak 24 évesek.

2019. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Apukám kedveli, anyukámnak vannak fenntartásai. De ahogy nézem, idővel ezek is eltűnnek, inkább csak kezdeti parázás volt.
2019. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Kedvelik, anyám az elején jobban szerette mint engem (más gyerekét mindig könnyebb dicsérni ha nem látod naponta).
2019. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kedvelték az exemet, de ezt nagyon diszkréten tették, kívülről nem mutattak semmit.


Később látták is rajtam, hogy igazából már én sem érzem jól magam mellette, inkább csak amolyan "kötelességtudatból" maradtam vele...


Nem anyum miatt szakítottam vele, de kikértem a véleményét, és beláttam hogy igaza van, boldogabb lennék nélküle.

2019. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!