Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha barátnőm...

Fcb_adam kérdése:

Mit csináljak ha barátnőm édesanyja és annak testvére eltiltott a barátnőmtől? Nagyon fontos ügy!

Figyelt kérdés

Több hónapja ismerkedtünk meg ..és most pár hete össze jöttünk! Az anyja nem tudott róla a mai napig! És azt mondták ha hozzá érek feljelentenek!

Mit tegyek! Kérem segítsetek! Nagyon fontos ügy!



2019. márc. 26. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy te és hány éves a kis barátnőd? Nagyon nem mindegy.
2019. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
"És azt mondták ha hozzá érek feljelentenek!" - felteszem, a lány nem 14 év (vagy ha te még nem vagy 18 akkor 12 év) alatti, tehát mondd meg, hogy jelentsenek csak fel nyugodtan, ha nekik ettől lesz szebb a napjuk...
2019. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
14 éves a barátnőm! Vagyis most fogja tölteni következő hónapban! Én meg nem rég töltöttem a 16-ot
2019. márc. 26. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Persze, bíztasd arra, hogy már most kötözködjön a lány anyukájával.. Így sem indul fényesen a dolog.


Kérdező! Nincs lehetőség megismerkedni a barátnőd családjával? Talán akkor megenyhülnének kicsit. Barátnőd még nagyon fiatal,ezért védi így a családja.

2019. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Legyél kitartó és udvarias!

Próbáld meg elérni, hogy beszélhess az anyjával. Mondd el, hogy te nem szexelni akarsz vele, ahhoz még fiatalok vagytok. Szerelmes vagy, és látni szeretnéd. Akár úgy is, hogy az anyja vagy a testvére is ott van veletek.

Ők ugyanis ettől féltik. Egy 13 éves kislány még fiatal hozzád. Félnek, hogy megbolondítod, lefekteted, aztán kidobod. Vagy előtte teherbe ejted.

2019. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Hát ne érj hozzá, nagyon egyszerű. :) És nagyon izgalmas is, komolyan! Amíg nem próbáljátok ki, nem is hinnétek, hogy mennyire.
2019. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vasárnapra beszéltem az anyjával egy találkozót nagy nehezen! De nem tudom mit tegyek vagy egyáltalán mit mondjak hogy engedjen egy kicsit!🙏🏽
2019. márc. 26. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Ajánld fel az anyukának, hogy amíg nem bíznak meg benned, addig csak a felügyeletük alatt találkoztok, es tartsd is magad ehhez.


13 évesen énis úgy "fiúztam", hogy anyám a konyhában főzött mi meg tanultunk az ebédlőben.


Nézzetek filmet a lánynál, vagy csak beszélgessetek úgy, hogy anyuka rátok tudjon nézni, egyenlőre legyen bőven elég ennyi.


Egy 13 éves lány meg nagyon fiatal ahhoz, hogy szerelmesen andalogjon egy 16 eves fiúval a dunaparton.

2019. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:
69%

Egy biztos: jogi problémád nem lehet ebből, hiába jelentenek fel (de nem fognak).

A többi meg majd kialakul.

2019. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Légy udvarias és vigyél 1-1 csokor virágot a 2 banyának. Persze, ha mindketten ott lesznek. Ha nem, akkor csak az anyukának. (max a másikat odaadod a barátnődnek)
2019. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!