Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvalt szulok miert nem...

Elvalt szulok miert nem tanitjatok meg a gyereketeket még porszívózni se?

Figyelt kérdés

Mostohalányom nekiáll porszívózni. Azt hittem elájulok. Csíkokat húzott a porszívófejjel, meg ahol látott koszt arra rátette.

Bezzeg ha meg merek szólalni vagy kérni vagy mutatni, akkor én leszek a gonosz mostoha.

Nagy gyerekről van szó. Van apja van anyja.

Hahó...és akkor a mostohák fogják be.

17 éves.


2019. ápr. 2. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mégis hogyan kellene porszivóznia?A csik az majd elmulik.Legalább benne van az akarat,hogy porszivózza a szobáját vagy hol azt nem tudhatom.
2019. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem kérdezed meg a párod, ő az egyik szülője nem?

Amugy meg valószínű hogy így "lázad" ellened

2019. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

A te párod az ő egyik szülője tehát tedd fel neki a kérdést miért nem tanította meg a lányát porszívózni!


Amugy meg a szőnyegen csík lesz ha porszívózod :-D

2019. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

A mai szülők már szinte semmire nem tanítják meg a gyerekeket.

Melyik 18 éves lány tud sütni, főzni.

Bezzeg a kozmetikust meg a műkörmöst azt ismerik.

No meg esetleg a tetováló szalont.

2019. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A szobajat kethavonta takaritja, ha harom napig veszekszik vele az apja.....hahaha.

A csikokat ugy ertem, hogy egy darab szonyegunk nincs a nagyszobat, eloteret ugy porszivozza, mint amikor satiroznak a negyevesek egy sz

2019. ápr. 2. 19:44
 6/15 A kérdező kommentje:

Bocs szval negyevesek egy színezoben.

Azaz a felulet kb. 40 szazalekat talan lefedi a porszivozasa.

Es kosz boven marad. Van egy nagy kutyaja es az egy nap alatt teleszorozi a lakast.

A szandekot ertekelem, mert az apja kerte sokadjara tole ket ev alatt es most kb. ez az otodik alkalom, hogy porszivozott, de mintha a fogat huznak.

Sajnos se anyjanal se apjanal ez sose volt elvaras.

Ellenem lazad? Haha....felolem belefulladhatna a szobajaban a koszba csak epp a kutyajaval se foglalkozik es en meg naponta porszivozok. Bocs, hogy mas az igenyszintem.

Bezzeg a kajamat megeszi, meg fizetem a rezsit, tulajdonos vagyok a hazba, mosok ra, bevasarolok. Soha egy rossz szot nem szolok ra csak ha mondjuk még koszonni is elfelejt.

En is elvalt vagyok, de az en gyerekem kisebb es megis rendbe tudja tenni a szobajat, elpakol maga utan, meg ha nem is tetszik neki is segit. De en tenyleg odafigyelek, hogy ne ilyen legyen nagyobb koraban. Nalunk az apja engedi el nagyon.

De hogy mindket szulo....a sgge ki volt nyalva, na de ez mar sok. Na jo itt puffogok, de szulok tenyleg attol, hogy elvaltok tanitsatok mar meg a gyerekeiteket haztartasi munkara es arra hogy ahol laknak illik segiteni nem csak a javakat fogyasztani es kiralylanykent/fikent viselkedni. Aki valik az cseszi ela hazassagat, de a gyereknevelest ennyire azert nem kene. Es akkor utana a mostohak meg a gonoszak mert ok meg elvarnanak egy kis reszvetelt a napi hazimunkaban es nem konyorgesre hathavonta.

2019. ápr. 2. 19:52
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Süt belőled, hogy utálod.

MIÉRT csak elvált szülő, s miért pontba porszívózás?

Az apja is az elvált szülője, kérdezd meg tőle.

2019. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem, ha esetleg normálisan próbálnád meg megtanítani neki, nem lázadna ellened. Tudod, hogy milyenek a kamaszok, semmit nem mondhatsz neki, mert robban.


Egyébként tényleg látszik, hogy utálod! Úgy írsz, mintha egy taknyos zsebkendőről beszélnél. Ezt nem kellene...

2019. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Felhívom szives figyelmed, hogy az elvált szülők egyike - az apa - az, kit 'párodnak' nevezel!

Beszélő viszonyban vagytok amúgy?

Ha igen, nem nekünk szól kérdésed, hanem tőle kéne megkérdeni.

2019. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%

Tudom, ez a fő kérdésed, hogy elvált szülők... Nem kell ahhoz elvált szülőnek lenni, hogy a gyerek életképtelen legyen. Szeretem, imádom a keresztfiam, de az anyja-apja mindent megcsinál helyette 24 évesen, egy szalmaszálat nem tesz keresztbe. Nem mellesleg az apja a saját bátyám. Amíg megcsinálják helyette, addig minek erőlködjön. Eljön az idő, amikor magáért kell mindent megcsinálnia. Mert egyébként főzni szeret, de házimunkát semmit. Így nevelték, ilyen lett. De a nyakamat rá merem tenni, ha külön háza lesz, amin keményen dolgozik, megáll a saját lábán a leendő párjával együtt, aki évek óta a barátnője, de külön élnek.

Nem kell ítélkezni. Én is úgy mentem férjhez, hogy főzni nem tudtam egyáltalán. Mégis megtanultam azt is. Oka van, ha csak tessék-lássék csinál meg dolgokat, ez a véleményem.

2019. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!