Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Világ életemben villamosvezető akartam lenni. A szüleim úgy gondolták eddig hogy majd elmúlik ez. Jelenleg egyetemre(orvosi) járok és nemrég töltöttem be a 20 életévem. Most gondoltam, hogy jelentkezem mondtam is a szüleimnek, azt mondták hogyha abba merem hagyni az egyetemet akkor többé ők nem akarnak engem látni mert, hogy diploma nélkül én egy senki leszek, idézem "büdös műveletlen paraszt".Egyébként apám fogorvos anyám meg jogász. Most tényleg azért fognak megutálni mert azt fogom csinálni amit szeretnék?

2019. ápr. 3. 13:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
51%
Attól hogy valakinek diplomája van, még lehet paraszt.
2019. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bele is haltam volna ha orvosira kényszerítenek. Megértem a kérdezőt, orvosi pályához külön elhivatottság kell, ha ez nincs, hiaba tanul jól, nem lesz jó orvos! Nem egy ilyet hallottam már kiválóan tanult aztán évek során hibát hibára halmozott a gyakorlatban...


Én nem törődnék a fenyegetéssel, mert ez azt jelenti hogy nem TÉGED szeretnek hanem egy elképzelt ideált.


Abban igazuk van a többieknek hogy B opcióként még végezz el vmi mást ami érdekel. Esetleg műszaki pálya?

2019. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%
Hahhahaha, én most nagyon röhögök!
2019. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!