Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Anyám egy síkhülye teremtmény,és apám se normális. Ma anyám szülőiről haza érve kezdi osztani a jegyeimet,hogy milyen szár vagyok és hogy nem vagyok jó semmire. Nekem ebből már nagyon elegen van hogy a saját szüleimtől se kapok bíztatás,és mindig a rosszat veszik észre,és ha valami jót csinálok abba is belekötnek. Mit mondják nekik,próbálkoztam elmondani de szár rám magasból.
2019. ápr. 4. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes családod lehet. Borzasztó ez a megvetés és tiszteletlenség amit a szüleid irányába mutatsz.
2019. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha rossz jegyeid vannak, mert lusta vagy tanulni, akkor teljesen oké, aggódnak a jövőd miatt
2019. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 tiszteletlenség?🙂Mikor apám egy alkoholista és anyám szar rám magasból,mert akármit csinálok hülye vagyok s nem vagyok jó semmire mert neki nagyobbak az elvárásai,de ha valamit úgy csinálok ahogy kell akkor azt mondja hogy nem jó stb....Alap szerintem hogy megvetem őket
2019. ápr. 4. 19:33
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Amint 18 éves leszel, mar költözhetsz is. De gondolom a szemet, sikhulye szüleid azért csak eltartanak és gondoskodnak rólad.
2019. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Kérd el anyádtól az iskolai bizonyítványait, hogy szeretnéd látni, mennyire érdemes rá felnézni iskolai osztályzatok tekintetében.
2019. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

5!


Kb minden szülő azt akarja, hogy a gyereke jobb legyen nála.

2019. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Egyszerű, szrd le. Ne avasd be őket semmibe, nem nekik csinálod. Semmi közük hozzá, hagy pampogjanak. Aki ennyire nem fogja fel, hogy mennyire lehúzza a gyerekét azzal nem éri meg foglalkozni. Ha jól csinálod a dolgaidat amint nagykorú vagy ott tudod őket hagyni a francba.

Akik osztják itt az észt, hogy tiszteletlenség meg stb nyilván nem mérgező szülőkkel nőttek föl.

2019. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mi a baj a jegyeiddel?

Szerinted is rosszak vagy csak szüleid szerint?

Milyen suliba jársz és milyen osztályba, mert nem mindegy, hogy egy jobb vagy rosszabb suliban van mondjuk hármasod vagy akármilyen másik jegy. És egyébként nem feltétlen kell minden tantárgyból 5nek lenni.

2019. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát jobb suliba járok és 3ason felül jegyem nincs. De ha 3assal érkezek haza kezdik a veszekedést. Már a 4esre is azt mondják,hogy szar jegy.
2019. ápr. 5. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd az állami gondozásba vételed, mert ennél csak jobb nevelőszülőket kaphatsz, te is tudod.

A suli gyermekvédelmise segít elindítani az eljárást.

2019. ápr. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!