Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudtátok megemészteni...

Hogy tudtátok megemészteni hogy a lányotok felnőtt?

Figyelt kérdés

Annyira zavar hogy a felnőtt 18 éves lányomnak barátja lett, de egyszerűen nem tudok nem arra gondolni hogy épp azt csinálják fent a szobájába ha itt a srác Mindig is féltem ettől a helyzettől és tudom hogy én is csináltam/om az anyjával de ő más a kislányom és féltem, aggódom érte...

43F


2019. ápr. 7. 09:08
1 2
 11/13 anonymousreview60 ***** válasza:
87%

Ismerd meg a srácot, és mutasd, hogy elfgadod!


Amikor a lányod megszületett, és nem csaptad falhoz azonnal, elfogadtad, hogy:

1. Ami a lába között, az nem neked van ott.

2. Ellenben más, korabeli férfiak számára.

3. Ezek egyike előbb-utóbb fontosabb lesz neki, mint te vagy a saját édesanyja.

4. Az előző pont el nem érése a gyerek lelki tönkretételét vagy orvosi témába eső testi visszamaradását igényli. Egészséges lelkű emberként erre csak nem törekszel.


A gyerek hatalmas nyűg és stresszforrás, minden pozitívuma ellenére. Hogy az ember ezt vállalja, nagy kötődés, szeretet szükséges. Most ennek a kötődésnek kell kicsit bomlania. Kicsit gyászolni kell.


Zavaró neked, hogy AZT csinálják? És neki nem volt az a biológiaóra után vagy az első pirnóélménye után, hogy uramisten, apámék is? Ez az élet rendje, ez az Erő rendje!

2019. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez az érzés teljesen normális. Próbálj meg kevesebbet gondolni rá.

Az én apám előtt sem lehetett SOHA beszélni róla, hogy valaha is éltem nemi életet, pedig már 44 éves vagyok és anyuka. :)

Tudod, mi anyukák szoktunk magunk között azon poénkodni, hogy az apáink abba a hitbe szeretik magukat ringatni, hogy az imádott unokáik szűznemzéssel fogantak, mert mi ugye soha... ;)

2019. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez az elet rendje ne haragudj. Aztan majd kesobb jo esetben ferjhez megy/ az apukaknak az uj hodolo es ferj jelolt sose tetszik😀/ jo esetben gyereket szül s igy tovabb. Tudom sz@r dolog ez de a gyerekek se maradnak orokke karon ulo jatekos kisbabak. Felnőnek s elkezdik elni a sajat kis eletuket. Ahogy mennek az evek a szulo egyre inkabb kevesebb szerepet fog betolteni a gyermeke eleteben. Ezt el kell fogadni mert igy van rendjen.
2019. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!