Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti egyetértetek azzal, hogy a...

Ti egyetértetek azzal, hogy a szülő business-classon repüljön, míg a gyerek economy-classon, hogy ne legyen elkényeztetve?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha én együtt megyek valakivel, úgy illik, hogy együtt is utazunk.
2019. ápr. 7. 10:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

" Amúgy nem ártt ha látja, hogy mit csinál az "átlag ember","



Akkor példamutatást gyakorolva a szülők is a turistaosztályon utazzanak.

2019. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

Én örültem, ha elmentünk akár busszal a strandra. Nem zavart, hogy nem tudtam anyu mellett ülni.


Lehet én vagyok csóró és igénytelen, de ha nekem van ingyen jegyem biznisz klasszra és a gyerek oda nem ülhet, nem fogok neki is biznisz klasszt venni, de gondoskodom róla, hogy ne egyedül utazzon. Ha meg nekem extra pénz a turista részleg, akkor a havi 250 nettó nem elég nekem arra, hogy pazaroljak ilyenekkel. Sorry én magyar fizetésből élek.

Ha egy tini gyerek nem tud egyedül meglenni egy repülőgép pár órát, akkor el van kényesztetve.

Kis gyereket (aki még nem tini) meg nem hagyok egyedül.


Az utazás után együtt toltitek az időt a nyaraláson. A gépen apu anyu inkább alszik, mert ki van merülve a napi robot miatt. Akkor mindegy, hogy a Tini mellett alszik, vagy nem.


Ennyi önállóságot elvárhatok egy tinitől. Ettől nem lesz lelki törése.


Amúgy csak turista osztályra is 5-6 évet kell spórolni, hogy lehessen valahova menni nyaralni. A magyar fizu nem arra lett kitalálva, hogy biznisz kalasszon utazzon Hawaiira a család.

2019. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%

Illem Vs szükség.

Kenyesztetés Vs valóság.

2019. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Sose csináltak ilyet velem a szüleim és én se tenném a gyerekemmel. Húgomnak szinte mindig fáj a füle a repülőn, mikor kicsi volt persze sírt is emiatt. Ha az lenne a kérdés, hogy milyen anya az, aki vígan lazulgat, amíg a gyerekének fájdalmai vannak és sír, már darabokra szedték volna, hogy milyen szar anya.

Egyébként meg nem értem, hogy ez a dolog miért az utazásra van kihegyezve. Vajon mit tanul abból a gyerek, ha órákat kell kényelmetlenül nyomorognia, de utána ugyan úgy luxus szállodában lakik, luxus étteremben eszik és luxus ruhákat hord.

2019. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

#9: "Én egy Gordon Ramsey-s cikket olvastam, ..." Ennek az az értelme, hogy a gyerek ne héderezzen az apuci vagyonán, auztán kutyuljon el, drog, alkoholizmus, nihil. Kap jó képzést, iskolát, esetleg indulótőkét.

A gyereket nem első osztályon utaztatni tirpákság, mert ez a család közössége ellen való. vajon a kocsiban is kikapcsolja a gyereket? Üvegfalat emel? Vagy ő otthon is Pick szalámit eszik a gyerek pedig parizert? Ez valahol nem kerek.

2019. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezd gyanús lenni ez a sok "ne legyen a gyerek elkényeztetve" kérdés. Ez most az új fétis a kamu kérdések között? Legutóbb még ne egyen pick szalámit a gyerek most ne utazzon a szüleivel...
2019. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a másik véglete annak, amit a Trump csinál.


Ezzel inkább csak szarrágásra és önzésre fogja nevelni a gyerekét, nem az ésszerű spórolásra.


Ismertem hasonló mentalitású "apukát", aki konkrétan magának megvette az energiaitalt, a gyerekei szeme láttára ledőtötte, de nekik egy rohadt Kinder tojást nem tudott venni, pedig azért nem pék volt, hogy szarért hugyért dolgozott volna.


Nekem speciel ettől a mentalitástól okádhatnékom van.

2019. ápr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!