Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák, melyiket viselnetek...

Anyák, melyiket viselnetek nehezebben?

Figyelt kérdés

Ha a lanyotok egyik hétről a másikra felszívódna, elmenne külföldre, és csak 3havonta 1 levelet kuldene, de nem ernetek el őt, vagy ha végig kellene néznetek, hogy szenved, majd eltemetni őt?


tekintve mondjuk azt is hogy a gyereketeken kívül senkitek sincs, barátok sem.


2019. ápr. 12. 19:03
 1/8 Laylah ***** válasza:
100%
Nem vagyok anya, de véleményem szerint sokkal jobb tudni, hogy a szerettünk jól van és még ha ritkán is, de gondol ránk, mint szenvedni látni és eltemetni. Nem is értem a kérdést.
2019. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A halálánál logikusan bármi jobb, nem is értem...
2019. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem biztos, 2.

Egy közeli ismerős gyereke tűnt el sok éve, országos hír volt. Ő olyan három hónap után egyszer azt mondta, néha abban bízik, hogy halott, mert azt könnyebben elviseli, mint azt, hogy naponta vérzik, erőszakolják, szenved. :(


Nyilván ez a helyzet más persze.

2019. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Naponta verik, bocs :(
2019. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok persze, a bizonytalannál nincs rosszabb, akkor még az is jobb ha tudod meghalt minthogy évekig nincs hir, de itt ugy volt hogy ir 3havonta...
2019. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szülőnek gyereket szenvedni látni és eltemetni...ettől rosszabbat én elképzelni sem tudok. Inkább soha ne nyissa rám az ajtót többé, de igenis éljen. Éljen boldogan! Ez nem is lehet kérdés!
2019. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van telefon, internet azért annyit lehet írni minden héten hogy "szia jól vagyok ti megvagytok" nem realisztikus a mai világra ez amit leírtál.
2019. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Junko Furuta története után inkább látnám meghalni, mert az ilyen leveleknek egyáltalán nem hinnék!!

A halál 100x jobb annál, mint amit pl ő átélt!

2019. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!