Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fájna ha alig lenne mit...

Fájna ha alig lenne mit egyetek, eközben édesanyatok hetente rengeteg penzt költ el feleslegesen?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, nincs normális munkám mert sokat kell tanuljak és nagyon szegényesen élek, édesapám szokott segíteni de neki sincs sok. Édesanyámnak rengeteg pénze van, hetente kirándul, plázába jár, új dolgokat vesz, engem pedig csak azert nem támogat mert elvált édesapamtol.

22/N


2019. ápr. 13. 20:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Már nem dolga, hogy támogasson. Szomorú, mert elviekben mindig melletted kéne legyen, de sajnos nem így van. Lépj túl rajta és oldd meg te. Mást nem tehetsz.
2019. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha nappali tagozaton tanulsz, köteles támogatni. Nem luxus módon, de elegendo étellel és megfelelő lakhatással. A szülő kötelezettsége nem szűnik meg 18 éves korral, vagy az érettségivel.
2019. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Hát eléggé ki lennék bukva, meg is kérdezném minek kellettem neki?

Aztán később felé se néznék, legyen boldog a pénzével.

2019. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem érdemlem meg hogy törődjön velem.
2019. ápr. 13. 20:48
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Ismerős. Nekem is elváltak. Csak velem apukám nem foglalkozott. Gyerekként még fájt. Huszonévesen már nem érdekelt.
2019. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
hétvégi kamu cunami 2.0
2019. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Miért gondolod hogy kamu?
2019. ápr. 13. 21:11
 8/25 anonim ***** válasza:
22%

Melyik szak az ami mellett nem fér bele heti pár óra diákmunka?


Nem, nem fájna, a saját pénzét költi, és arra amire akarja. 22 éves vagy, felnőtt nő, sokaknak ilyenkor már családjuk és munkájuk van. Ha már nőnek tartod magad a kiírásból kiindulva akkor viselkedj is felnőttként, ne mástól várd el hogy eltartson. Ha nyomorogsz menj át levelezőre és dolgozhatsz. Mindenre van megoldás csak akarni kell.

2019. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván igen, de ha ő igy áll a saját gyermekéhez, akkor mit lehet tenni? Az egyetemi évek nem könnyűek! Nálunk pl. mesterképzésen kötelező volt bejárni, még előadásokon is olvastak névsort! Dolgozni körülbelül lehetetlen volt mellette. Kaptam szociális támogatás, abból fedeztem a kolit, a kaját és a bérletet. Nem volt nagy vidámság, mivel másra nem nagyon jutott. Nem tudom mennyi van még hátra a képzésedből, de húzd ki addig valahogy. Amit módodban áll és lesz rá ehetőség, találj magadnak munkát. Ha a helyedben lennék, édesapámmal továbbra is ápolnám a jó kapcsolatot és soha nem felejteném el, hogy úgy támogatott, hogy neki is alig volt. Édesanyámmal pedig egyáltalán nem. Közölném vele, hogy Édesapámnak köszönhetem azt, hogy sikeresen befejeztem az egyetemet, ő pedig a továbbikban nem érdekelne. Ezt közölném is vele. Egyszer meg fog változni ne aggódj, de akkor ajtót ne nyiss! Majd amikor már idős lesz, magányos és nem nagyon tud ide-oda kószálni, na majd akkor jön, hogy ő az anyád, te pedig milyen hálátlan gyerek vagy..köteles lennél gondoskodni róla stb stb. Na ezt ne! Koncentrálj a tanulásra' Nem tudom, hogy mit tanulsz,de hidd el ha vége lesz, akkor szebb napok várnak rád!
2019. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
Mekibe nem tudsz elmenni dolgozni? Ott mehetsz állandó csak hétvégére pl.
2019. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!